Hlavní navigace

Komiks: Oblíbená zvířátka

Petr Šimčík

Kdo by neměl rád pěkná a chlupatá stvoření, kterým říkáme zvířátka. Existuje jich opravdu mnoho, jedna jsou přátelská, některá agresivní, jiná chytrá a ta další třeba trochu tupější. Jedno stvoření je nám ale velmi blízké a setkáváme se s ním častěji, než bychom možná chtěli.

Lama
Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Našli jste v článku chybu?
2. 11. 2006 14:21
OMG (neregistrovaný)
Pícháte hnidy a nebo máte prostě jen v kebuli nasráno? Nevím co vám Blek udělal, ale chováte se jako dementi. Jako takový ce se smějou tomu suchýmu fóru, protože byl zrovna o nich :D
1. 11. 2006 9:55
Mým cílem a nejvyšší metou je vychovat si děti tak, aby žily v simbioze s mojí potřebou být na počítači :) Bohužel žena většinou takhle vychovat nejde :(