Hlavní navigace

Komiks: pubertální nutkání

Petr Šimčík

Prošli jsme tím všichni a všichni tedy víme, jak to vypadá, když na nás přijde puberta. Je to těžké období v lidském životě, kdy v nás probíhá mnoho změn, chceme se stát rychle velkými a zažít všechny ty radosti a rozkoše, které zažívají dospělí ve svém světě. Otázka je, jestli je ale o co stát.

Pubertální nutkání

Hrnek

Hrnek pro milovníky tučňáků – Novinka

Stylový hrnek pro všechny, kteří obdivují tvory druhu Sphenisciformes, neboli tučňáky. Pokud do skupiny milovníků těchto užitečných tvorů patříte, nemůžete na svém stole nemít tento hrnek, na kterém tučňák nesmazatelně zanechal své stopy. Vhodný k požívání všeho, co teče. Po okraj má hrnek objemných 400 ml.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 110 Kč (vč. DPH)
objednat hrnek pro milovníky tučňáků

Našli jste v článku chybu?
14. 3. 2009 7:11
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Náhodou to nebylo až tak špatné, sice prvoplánové, ale zasmál jsem se. Zdá se mi to, nebo posledních několik týdnů jakoby přelézali diskutující ze seznamu na root. Stále častěji se zde vyskytují ony neuvěřitelně slušné a věcné připomínky pubertálních dětí (ale ano, já vím, tento komiks je o pubertě, tak to sem patří)...:-(
14. 3. 2009 12:38
uživatel si přál zůstat v anonymitě
"Prošli jsme tím všichni a všichni tedy víme, jak to vypadá, když na nás přijde puberta." Na vetsinu ctenaru a posledni dobe mam pocit, ze i autoru, to jeste neprislo ...... :o)