Hlavní navigace

Komiks: Rozchod

Petr Šimčík

Čas dovolených se nám pomalu chýlí ke konci a nastává čas bilancovat. Jak probíhaly přípravy na dovolenou, co nás potkalo na cestách, jaké bylo ubytování, jaká byla strava, kolik cestovek letos zkrachovalo a zda vám přítelkyně sbalila skutečně všechno důležité. Že se to nepovedlo? Nebojte, za rok to určitě vyjde.

Rozchod

Tričko MILUJI LINUX! – novinka

Miluji Linux

Stylové černé triko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované série Fun with Root.cz. Na první pohled je jasné, že vztah nositele tohoto trička k Linuxu je více než platonický. Zaručeně nejvtipnější tričko z vašeho šatníku!

Vyrobeno z kvalitní bavlny, dodáváno ve velikostech L a XL.
(kliknutím na obrázek získáte náhled celého trička)

Cena: 245 Kč (vč. DPH)
Objednat tričko MILUJI LINUX!


Mikina Root.cz – novinka

Mikina

Příjemná černá mikina má potisk s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)
Objednat mikinu Root.cz


Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!
Našli jste v článku chybu?
23. 8. 2007 14:05
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Staci prosta chut na sex, zadne (jine) emoce potreba nejsou.
23. 8. 2007 10:05
. (neregistrovaný)
a to mu dava pravo vecne prudit tema svejma priblblejma hlaskama vo tom, jak jeste nezasunul? na planete nas je kolem 6.5miliardy lidi, takze jeho problem resi jeste minimalne aspon dalsi dva milionu useru. tak mu tady udelejte nejakou sekci a tam at se vyradi...