Hlavní navigace

Komiks: Sociální vyloučení

Petr Šimčík

Na okraji společnosti se člověk ocitne, ani se nenaděje. Jen se zeptejte obyvatel sedících na lavičkách kolem Hlavního nádraží. Jednoho dne máte práci, rodinu, přátele a obdivovatele a najednou jste úplně mimo. Třeba proto, že se z vás stal bezdomovec... nebo delikvent... nebo ještě něco horšího?

Sociální vyloučení

Tričko Mám poruchu osobnosti – Novinka

Mám poruchu osobnosti

Stylové černé triko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované série Fun with Root.cz. Vhodné nejen pro ty, kteří používají přezdívku BLEK. Vlastní porucha není pro nošení trička vyžadována, ale je výhodou.

Vyrobeno z kvalitní bavlny, dodáváno ve velikostech L a XL.
(kliknutím na obrázek získáte náhled celého trička)

Cena: 265 Kč (vč. DPH)
Objednat tričko Mám poruchu osobnosti.


Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!
Našli jste v článku chybu?
1. 3. 2008 2:56
deda.jabko (neregistrovaný)
v jedne fyzikalne-filozoficko-popularne-naucne knizce jsem cetl, ze cas se musi pocitat od mista, kdy to ma nejaky smysl. proto se fyzikove priklaneji k tomu, ze ,,pocatek casu'' byl ve velkem tresku. tudiz je naprosto pochopitelne, ze takovy unixovy admin jako je v komixu bude pocitat cas od 1.1.1970, protoze pred tim by jeho zivot nemel smysl.
1. 3. 2008 0:13
petris (neregistrovaný)
Kdyby takhle odpovedel na otazku "jakej je cas", tak budiz, ale takhle to je uplnej nesmysl.