Hlavní navigace

Komiks: Světový úspěch

Petr Šimčík

Většina lidí chce mít v životě úspěch. Ať už děláte cokoliv, byli byste rádi, kdyby se to lidem líbilo a vy byste se stali alespoň trochu slavnými. A co teprve, kdyby došlo na opravdový úspěch světového formátu? K němu není třeba nic speciálního. Stačí dobrý nápad, mnoho píle a vůle vydržet až do úplného konce.

Úspěch

Tričko Mám poruchu osobnosti – Novinka

Mám poruchu osobnosti

Stylové černé triko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované série Fun with Root.cz. Vhodné nejen pro ty, kteří používají přezdívku BLEK. Vlastní porucha není pro nošení trička vyžadována, ale je výhodou.

Vyrobeno z kvalitní bavlny, dodáváno ve velikostech L a XL.
(kliknutím na obrázek získáte náhled celého trička)

Cena: 265 Kč (vč. DPH)
Objednat tričko Mám poruchu osobnosti.


Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!
Našli jste v článku chybu?
22. 12. 2007 8:34
Mexiko (neregistrovaný)
zrovna včera jsem měl podobnou náladu u jednoho zákazníka - prostě při snaze umravnit Windows Vista Home Premium při práci se sítí a při prohrabávání se těmi "bombastickými" efekty při snaze dohrabat se k těm správným klikátkům a nastavením. A toho dotyčného jsem nakonec uzemnil prohlášením, že budu mít raději windows v hlavě po pořádný wopici, nežli windows v počítači.