Hlavní navigace

Komiks: temná zákoutí nočních klubů

Petr Šimčík

Ačkoliv se často tvrdí, že ajťák nemá duši a nezajímá se o okolní svět (natož děvčata), i on potřebuje někdy vyjít na čerstvý vzduch. Obvykle je to pozdě v noci, kdy už všichni slušní lidé spí. On teprve zamkne svůj terminál a odchází do temných ulic velkoměsta, aby se oddal světským radovánkám.

Darkroom

Hrnek

Hrnek pro milovníky tučňáků – Novinka

Stylový hrnek pro všechny, kteří obdivují tvory druhu Sphenisciformes, neboli tučňáky. Pokud do skupiny milovníků těchto užitečných tvorů patříte, nemůžete na svém stole nemít tento hrnek, na kterém tučňák nesmazatelně zanechal své stopy. Vhodný k požívání všeho, co teče. Po okraj má hrnek objemných 400 ml.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 110 Kč (vč. DPH)
objednat hrnek pro milovníky tučňáků

Našli jste v článku chybu?
6. 12. 2008 0:43
uživatel si přál zůstat v anonymitě
http://img118.imageshack.us/img118/6701/modrahi5.png http://img75.imageshack.us/img75/7614/homefp6.png
6. 12. 2008 21:59
a (neregistrovaný)
ti poradatele nekomu ublizili? NE, zavinil to ten, kdo vlezl do zakazaneho nebezpecneho prostoru. Tragedie soucasneho sveta je, ze kazdy se snazi ze sve nezodpovednosti vinit nekoho jineho a pozadovat upravu vseho tak, aby i pres maximalni nezodpovednost, nerespektovani a hazard "to bylo bezpecne". S timhle pristupem nakonec dojde k tomu, ze "rm -Rf *" nebude mazat, protoze co kdyby se vyskytl nekdo, kdo by si to chtel spustit (mame preci svobodu a demokraturu), komu by to s…