Hlavní navigace

Komiks: těžký život vyvoleného

Petr Šimčík

Život je plný symbolů, tajemných vzkazů a symbolických odkazů. Otázkou ale stále zůstává, zda všechny nabízené znaky správně chápeme. A tady přichází ke slovu hermeneutika, tedy věda o výkladu a interpretaci takových symbolů. Ovšem ani ta není zárukou a složité vzory jdou prostě stále mimo nás.

Těžký život vyvoleného

Mikina

Mikina Root.cz

Příjemná černá mikina má výšivku s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)
Objednat mikinu Root.cz

Našli jste v článku chybu?
4. 4. 2009 15:06
filmovy antifanatik (neregistrovaný)
Tiez mi to nedoslo. Matrix som sice videl (prvy diel, dalsie nemam dovod), ale nezdielam ten fanatizmus okolo. S Matrixom je to ako so slovenskym premierom, ma ovela vyssiu popularitu, ako by mal mat.
4. 4. 2009 19:51
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Já osobně považuji Lenina a Laela Ophira za jedny z nejpřínosnějších diskutérů na serveru root.cz. Kdo umí, ten umí. Z dalších lidí na rootu bych uvedl třeba P.Tišňovského nebo D.Grudla. Stanislav Hoferek jako černý kůň. Má potenciál. A z překladatelů Petr Tomeš. Ono kvalitně překládat je mnohem důležitější než nekvalitně cosi patlat a kódit.