Hlavní navigace

Komiks: Velikonoční nálada vládne světem

Petr Šimčík

Zas a opět po roce, jsou tu Velikonoce. Svátky vajec, pomlázek, holek jako obrázek. Chlapi vyběhnou, aby nasbírali vejce a nalili do sebe nějaký ten alkohol, holky budou doma čekat, kdo na ně letos zase přijde. Svátky jara obvykle lidé slaví hodně podobně. Existují ale i výjimky. Co budete dělat vy?

Velikonoční nálada vládne světem

Tričko Mám poruchu osobnosti – Novinka

Mám poruchu osobnosti

Stylové černé triko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované série Fun with Root.cz. Vhodné nejen pro ty, kteří používají přezdívku BLEK. Vlastní porucha není pro nošení trička vyžadována, ale je výhodou.

Vyrobeno z kvalitní bavlny, dodáváno ve velikostech L a XL.
(kliknutím na obrázek získáte náhled celého trička)

Cena: 265 Kč (vč. DPH)
Objednat tričko Mám poruchu osobnosti.


Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!
Našli jste v článku chybu?
22. 3. 2008 0:04
Tinker (neregistrovaný)
To fakt nemá chybu, to abych si dal na plochu taky nějakou velikonoční fotku...třeba UTP pomlázku :)
26. 3. 2008 8:25
nax (neregistrovaný)
Uz jsem to musel napsat. Ty tvoje komixy mi prijdou nechutne trapny a takovy moc "vytlaceny". A krecovite vyplnovani bublinek vulgaritami tomu taky nepridava.... A ani jednou jsem se nezasmal, coz je nejhorsi:) U originalu uz se mi parkrat stalo, ze jsem se uchechtl, v par poslednich i zasmal docela hlasite.