Hlavní navigace

Komiks: Velikonoční ostrovy

Petr Šimčík

V dnešní volnomyšlenkářské době můžete uměním nazývat v podstatě cokoliv. Vlastně to začalo už na Velikonočních ostrovech. Dodnes tam stojí zajímavé sochy, o kterých nikdo neví, k čemu slouží a hlavně proč je jich tam tolik. My to ovšem víme a necháme vás nahlédnout do historie, abyste to věděli taky.

Velikonoční ostrovy
Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Našli jste v článku chybu?
17. 3. 2007 19:06
Daniela (neregistrovaný)
A pokud to stále ještě někdo nepochopil, tak ať se k tomu radsši nevyjadřuje, protože tím ze sebe dělá tak akorát blbce! Takže zdravím Ondru a Johanku.
17. 3. 2007 19:03
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Tento komix se nezakládá na historických skutečnostech, ani událostech. Podobnost s osobami žijícími či již mrtvými je neúmyslná a čistě náhodná.