Hlavní navigace

Komiks: Výhody open source řešení

Petr Šimčík

Nasazení open source má jistě mnoho výhod jak pro uživatele, tak i pro firemní zákazníky. Jednou z nich je velké množství dokumentace a poměrně dobrá komunitní podpora. Firma, která si navíc zakoupí komerční podporu může být naprosto klidná. Vždy se jí dostane správné odpovědi na její palčivé otázky.

Vyhody open source

Tričko Mám poruchu osobnosti – Novinka

Mám poruchu osobnosti

Stylové černé triko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované série Fun with Root.cz. Vhodné nejen pro ty, kteří používají přezdívku BLEK. Vlastní porucha není pro nošení trička vyžadována, ale je výhodou.

Vyrobeno z kvalitní bavlny, dodáváno ve velikostech L a XL.
(kliknutím na obrázek získáte náhled celého trička)

Cena: 265 Kč (vč. DPH)
Objednat tričko Mám poruchu osobnosti.


Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!
Našli jste v článku chybu?
9. 3. 2011 1:46
Kuba (neregistrovaný)

Tobě uniká podstata free open-source produktů :-D rozhodně to není brzda a vždycky budou dál, než ten placený soft.. protože na základě provozu free softu se ladí nedostatky a následně je vydán komerční produkt, který je odladěný pomocí těch free..

2. 8. 2008 1:42
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Nevím, jestli tvá odpověď je na úrovni. Možná, jako člověk, který preferuje OpenSorce by jsi se mohl vyhadřovat iteligentněji a vysvětlit jeho výhodu. To co jsi napsal ukazuje opravdu Tvůj velký myšlenkový potencionál za, který se nemusí stydět žádný člověk pohybující se v IT světě. Jen tak dál a více takových komentářů.