Hlavní navigace

Komiks: Významné výročí

Petr Šimčík

Kalendář má obvykle okolo 365 dní a každý z nás má alespoň jeden, který je pro něj o něco významnější než jiný. Svátek, narozeniny nebo jiný významný den pro nás symbolizuje něco slavnostního a neobvyklého. Při takové příležitosti se pak obvykle hezky oblékneme a uděláme si třeba hezký večer s nejbližšími.

Významné výročí

Tričko Mám poruchu osobnosti – Novinka

Mám poruchu osobnosti

Stylové černé triko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované série Fun with Root.cz. Vhodné nejen pro ty, kteří používají přezdívku BLEK. Vlastní porucha není pro nošení trička vyžadována, ale je výhodou.

Vyrobeno z kvalitní bavlny, dodáváno ve velikostech L a XL.
(kliknutím na obrázek získáte náhled celého trička)

Cena: 265 Kč (vč. DPH)
Objednat tričko Mám poruchu osobnosti.


Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!
Našli jste v článku chybu?
29. 3. 2008 17:56
cunik (neregistrovaný)
Nene. asi ti nekdo lhal.. mlacenim do zdi se ti opravdu nic nerozsviti.. jesli mas pocit, ze sviti, tak pravdepodobne vubec nesviti. jen s ni nesmis mlatit pak casto. > Turzinova sajta s remixy vždycky dokáže spravit náladu, ačkoliv to je někdy k pláči, co se kolem nás vyskytuje za sviňárny, šesti znaky - krutě! ja nevim.. co na to chces slyset, sajto? ty si asi moc ty turzinovi remixy necetl, co? na jake svinarny ze to reaguje? Treba tady? http://trn.php5.cz/comix2/velionoce.jpg Nebo teda…