Hlavní navigace

Křišťálová Lupa 2007 je v polovině!

10. 10. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Hlasování v anketě Křišťálová Lupa 2007 – Cena českého Internetu se přehouplo do druhé půli. Na to, abyste dali své hlasy tomu, co vás na Internetu baví, máte čas už jen do konce října. Oceňte nejoblíbenější projekty českého internetu!

Až do 28. října 2007 můžete rozhodovat na serveru Lupa.cz o vítězích v anketě Křišťálová Lupa 2007 – Cena českého Internetu.

Hlasovat lze prostřednictvím internetového formuláře, kde také najdete přehled nominovaných projektů ve dvanácti kategoriích. Zbývající dvě kategorie – Projekt roku a Anticena – vezme do svých rukou odborná porota.

Všichni registrovaní hlasující získají software TrustPort® Workstation po dobu jednoho roku ZDARMA a zároveň budou zařazení do slosování o zajímavé ceny.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční ve čtvrtek 22. listopadu 2007.

Anketu Křišťálová Lupa 2007 volně doplňuje celodenní odborná konference Czech Internet Forum 2007, jejímž odborným garantem je Sdružení pro internetovou reklamu. Konference reflektuje trendy a události na českém Internetu za uplynulý rok. Internet jako technologie. Internet jako médium. Internet jako byznys.

skoleni

Registrujte se na konferenci na: kristalova.lu­pa.cz/registra­ce/

Hlavním partnerem projektu Křišťálová Lupa 2007 je společnost AEC, dalšími partnery potom společnosti Sloane Park a UPC. Hlavním mediálním partnerem projektu je časopis Strategie. Mediálními partnery portály Atlas.cz, Centrum.cz a Seznam.cz, deníky Blesk a Právo, časopis Reflex, zpravodajské servery Aktuálně.cz, iDNES.cz, Novinky.cz a projekt Atlas ICQ.

Autor článku