Hlavní navigace

LightKeeper PRO – cesta k vlastnímu webhostingu

Tisková zpráva 6. 11. 2006

Rádi byste poskytovali webhostingové služby a nevíte jak na to? LightKeeper PRO nabízí kompletní řešení hostingového serveru obsahující webové rozhraní pro jednoduchou administraci a sledování provozu.

Nabízíme kompletní řešení webhostingového serveru založené na OS Debian Linux. Tato linuxová distribuce byla vybrána pro vysokou stabilitu a bezpečnost systému. Pravidelně 1× denně se provádí automatický update systému, který zajišťuje bezpečnostní a systémový update serveru. Celá aplikace LightKeeper PRO je založena na databázi MySQL a administračního rozhraní ovládaného přes webový prohlížeč.

Databáze zajišťuje rozhraní mezi uživatelem a systémem. V databázi jsou uloženy veškeré informace o emailových účtech, nastavení FTP přístupů, nastavení www domén, statistiky o přijatých emailech, odchycených spamech, virech atd. Administrační rozhraní je chráněno proti neoprávněnému přístupu heslem. Systém má integrovanou kvalitní antivirovou a antispamovou ochranu, která eliminuje narůstající množství spamu na internetu.

Systém LightKeeper PRO je rozdělen na dvě základní části.

Administrátorské rozhraní

Administrátor systému má komplexní přehled o hostovaných doménách, statistikách provozu e-mailů, kde jsou zobrazeny informace o zachycených spamech a virech za celý server. K dispozici má také podrobné statistiky provozu domén včetně prvních třiceti nejvíce navštěvovaných.

LightKeeper 1

Správce systému má v přehledu hostovaných domén zobrazeny základní informace o obsazeném prostoru, počtu a velikosti nevyzvednutých e-mailů nebo přidělených SQL databázích.

U každé domény je možné jednoduše provést změnu parametrů jako nastavení PHP, diskové kvóty, nastavení maximálních počtů e-mailů, FTP, přidělení SQL databází nebo zaslání informací o nastaveních na klientský e-mail. Vytváření nového webového prostoru probíhá obdobně a během několika minut je doména plně funkční. Klient svoje domény spravuje přes uživatelské rozhraní dle nastavených oprávnění.

Uživatelské rozhraní

LightKeeper 1

Každý klient dostane při zřízení webhostingového prostoru uživatelské jméno a heslo do klientské administrace hostovaných domén. Pod jedním uživatelským jménem může být provozováno několik domén a klient si z menu vybere doménu, se kterou si přeje pracovat.

V uživatelském nastavení může klient nastavovat e-mailové účty včetně diskové kvóty, e-mailové aliasy, oznámení přijetí e-mailu na mobilní telefon, antispamový filtr, FTP účty včetně diskové kvóty a nastavení www prostorů. U každého e-mailového účtu je možné nastavit automatickou odpověď na příchozí e-mail. Veškerá nastavení provedená v uživatelském rozhraní jsou ihned aktivní.

V uživatelském rozhraní jsou také zobrazeny podrobné statistiky e-mailů včetně zachycených spamů a zachycených virů. V detailních statistikách e-mailů je vidět objem spamu a virů přímo na jednotlivé e-mailové adresy.

Statistiky www osahují detailní informace o návštěvnosti domény. Jsou zde zobrazeny údaje o přenesených datech, o návštěvnosti v jednotlivých dnech a měsících, nejvíce navštěvované stránky webu atd.

Celý systém LighKeeper PRO je navržen s maximálním důrazem na jednoduchost ovládání jak pro administrátora, tak i pro klienta.

Bližší informace o produktu najdete na internetové adrese www.lightkeeper­pro.cz.

Našli jste v článku chybu?

6. 11. 2006 16:40

taktak, provozujeme pro nase zakazniky administracni rozhrani a je ciste textove. k tomu to okamzimu je v nem managovano 79489 domen a kazdy velkoobchodni user chce co nejprimejsi a nejcistsi reseni (jsou opravu vyjimky co by chteli nejake ikony a piktogramy). Svym zakaznikum pak sice delaji malovanky pres VIWEFIX-API ale rozhrani primo pro spravu webhostingu ma vypadat jinak a umet neco jineho. Nevim proc je to tiskova zprava, PR clanek bych pochopil ale funkcnosti nic moc.

Neverim ze lze t…

6. 11. 2006 9:09

Na strankach produktu nie je nic uvedene o cene, alebo stiahnuti, no predpokladam, ze autor chce za svoje "dielo" odmenu. Podla screenshotov na stranke je tam rrdtool, phpmyadmin, par inych nastrojov a cele je to pristupne z jednej stranky. Podla popisovanych funkcii existuje mnozstvo inych rieseni, niektore su free, niektore komercne.
Clanok je oznaceny ako "Tiskova zprava", no podla mna je to PR clanok.
Celkovy dojem z clanku aj produktu mam ten, ze niekto mal chut odprezen…

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Vitalia.cz: Jak vybrat ořechy do cukroví a kde mají levné

Jak vybrat ořechy do cukroví a kde mají levné

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Lupa.cz: Propustili je z Avastu, už po nich sahá ESET

Propustili je z Avastu, už po nich sahá ESET

Měšec.cz: Jak vymáhat výživné zadarmo?

Jak vymáhat výživné zadarmo?

Podnikatel.cz: Podnikatelům dorazí varování od BSA

Podnikatelům dorazí varování od BSA

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Vitalia.cz: Paštiky plné masa ho zatím neuživí

Paštiky plné masa ho zatím neuživí

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

DigiZone.cz: Flix TV má set-top box s HEVC

Flix TV má set-top box s HEVC

Lupa.cz: Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Podnikatel.cz: Babiš: E-shopy z EET možná vyjmeme

Babiš: E-shopy z EET možná vyjmeme

Vitalia.cz: Baletky propagují zdravotní superpostel

Baletky propagují zdravotní superpostel

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Lupa.cz: Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

DigiZone.cz: Sony KD-55XD8005 s Android 6.0

Sony KD-55XD8005 s Android 6.0