Hlavní navigace

Máme nová diskuzní fóra!

23. 10. 2000
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vážení uživatelé, po dlouhotrvající agónii se k velké radosti všech zúčastněných odebral do věčných lovišť náš starý systém diskuzních fór k jednotlivým článkům.

Nahradil jej nový, propracovanější a přehlednější systém, který umožnil zavést hned několik vylepšení:

  • počet příspěvků k danému článku je zobrazen přímo na titulní straně, případně ve výpisu sekce
  • po přečtení článku máte nyní k dispozici přehled všech příspěvků s možností výpisu pouze vybraných nebo všech reakcí
  • samozřejmě se odstranily i chyby a problémy starého systému (zejména zalamování řádků a podivné ořezávání některých odpovědí, jehož příčinu jsme vlastně nikdy neodhalili)

Tento přechod samozřejmě nemohl proběhnout zcela bezproblémově, už proto, že starý systém používal nejenom jiný způsob uložení dat, ale i jinou strukturu příspěvků. Protože doposud reakce neměla žádný předmět, musel se při konverzi automaticky vygenerovat. Nakonec jsme zvolili metodu, kdy se jako předmět zprávy použilo prvních 30 znaků vlastního textu. To přineslo tu více, tu zase méně smysluplné důsledky, ale ručně ladit těch cca 1700 reakcí, které se na Rootovi objevilo skutečně není možné. Pokud vám tedy bude předmět zprávy s datem 22. 10. 2000 nebo starším připadat podivný, není to vina jejího autora. Za kvalitu předmětů přidaných po tomto datu už neneseme žádnou odpovědnost :)

Ačkoliv jsme se snažili vše maximálně odladit, je možné, že narazíte při práci s diskuzemi na nějaké nesrovnalosti či nedostatky. Pokud k tomu dojde, neváhejte se s důvěrou obrátit třeba na email (o pár řádku níže).

CS24_early

Doufáme, že nový systém poslouží hlavně plodným debatám, které ještě rozšíří informační hodnotu jednotlivých článků.

Závěrem bych rád poděkoval Leošovi Literákovi, který má jednoznačně největší zásluhu na tom, že nový systém příspěvků existuje, neboť si našel ve svém jistě nabitém programu dostatek času, aby pro nás kostru diskuzních fór naprogramoval.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku