Hlavní navigace

Mozilla Firefox 0.8 CZ

Tisková zpráva

Projekt CZilla zabývající se lokalizací produktů Mozilla.org oznamuje uvolnění lokalizace Mozilla Firefox 0.8 pro operační systémy Microsoft Windows a GNU/Linux.

Mozilla Firefox (dříve nazývaný Mozilla Firebird) je webový prohlížeč dostupný zdarma. Klade velký důraz na bezpečnost, snadnou použitelnost a maximální uživatelský prožitek. Nová verze Mozilla Firefox přináší kromě zlepšení rychlosti a stability i řadu nových vlastností. Obsahuje instalátor, správce stahování souborů a nové rozhraní pro přidávaní rozšíření prohlížeče. Podrobnější přehled všech novinek najdete na stránce:
http://www.mo­zilla.org/pro­ducts/firefox/re­leases/#new

V české verzi je volitelně nabízena instalace zásuvného modulu pro Macromedia Flash, čtečky RSS kanálů a nástrojů pro vývojáře webu. V záložkách prohlížeče uživatelé naleznou odkazy na více než 300 důležitých a populárních českých webů.

Srovnání prohlížečů Mozilla Firefox a Internet Explorer najdete na stránce:
www.czilla.cz/hel­p/firebird/fi­refox_over_ie­.html

Download:

Podpora uživatelů v diskusním fóru: forum.czilla.cz

Kontakt: info@czilla.cz, http://www.czi­lla.cz

Našli jste v článku chybu?
3. 6. 2004 7:47
Czechtony (neregistrovaný)

- ale ten fakt pominout nelze, proč stahovat a instalovat něco, čehož "náhradu" již mám - tím, že to stahuju přece pásmo nešetřím ale naopak využívám, co to je za nesmysl, že "stahování šetří stahování"??? Chci Vas videt kolik toho naserfujete s nainstalovanym Win98 a jeho starou verzi IE (myslim ze je to ver. 4), kterou jak pisete uz mate a nemusite ji stahovat, ze?

3. 3. 2004 18:19
kavol (neregistrovaný)

well, s tím CSS 2.1 jste mě lehce překvapil ... jak jsem říkal, CSS jsem se učil již dávno, od těch dob používám normu jen pro referenci, když něco nevím přesně ... CSS 2.1 jsem považoval za opravené CSS 2, tak jako HTML 4.01 je následovníkem HTML 4, nenamáhal jsem se číst nějaké úvodní informace či jiné vysvětlení vzniku CSS 2.1 ... tento předpoklad byl podporován i mým dojmem, že CSS 2.1 je tak nějak konsistentnější a konkrétnější, lépe promyšlené, než CSS 2, nějak jsem nepostřehl, že za tím s…