• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Linux  »  NetBSD na Nintendo Wii, Fedora 43 možná bez GNOME X11

    Názory k článku NetBSD na Nintendo Wii, Fedora 43 možná bez GNOME X11

    Zasílat nově přidané názory e-mailem
    • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
    Zasílat nově přidané názory e-mailem