Hlavní navigace

Odměna pro zprávičkáře měsíce

29. 4. 2005
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Abychom podpořili vaši iniciativu v psaní zpráviček, nabízíme nejaktivnějšímu zprávičkáři šanci získat tričko s logem Root.cz.

Zprávičky jsou velmi oblíbenou službou většiny linuxových portálů. Čtenář se v nich může dočíst v krátkém čase o aktuálním dění, a získá tak celkový přehled o situaci, aniž by sám musel procházet řadu internetových zdrojů.

Protože i nám na zprávičkách záleží, rádi bychom podpořili jejich vznik i ze strany čtenářů. Velmi často se dozvíte o důležité události dříve než my, a proto máte možnost zadávat zprávičky sami do našeho formuláře.

Abyste měli z přidávání zpráviček větší radost, nabízíme jako odměnu nejaktivnějšímu zprávičkáři v měsíci tričko s logem našeho serveru dle vlastního výběru.

Máte možnost se vyřádit textařsky, komentovat aktuální dění, a třeba získáte i nějaké to místečko na slunci. Každopádně, budete-li pilní, tričko je vaše.

Zprávičkář bude vyhlášen vždy začátkem následujícího kalendářního měsíce a kontaktujeme jej e-mailem. Na první tričko si můžete začít sbírat už v neděli 1. 5.!

cyber23

Trička a další suvenýry si můžete koupit také v našem butiku.

Jen doplním pár informací a pravidel:

  • Započítány budou jen schválené a vydané zprávičky.
  • V daném měsící je potřeba dosáhnout počtu alespoň 15 zpráviček.
  • Přečtěte si návod, jak má vypadat zprávička.
  • O odměnu se nemohou ucházet interní zaměstnanci společnosti Internet Info s.r.o..

Pište, zadávejte a užijte si naše tričko!

Pustíte se do psaní zpráviček?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.