Hlavní navigace

Odměna pro zprávičkáře měsíce

Petr Krčmář

Abychom podpořili vaši iniciativu v psaní zpráviček, nabízíme nejaktivnějšímu zprávičkáři šanci získat tričko s logem Root.cz.

Zprávičky jsou velmi oblíbenou službou většiny linuxových portálů. Čtenář se v nich může dočíst v krátkém čase o aktuálním dění, a získá tak celkový přehled o situaci, aniž by sám musel procházet řadu internetových zdrojů.

Protože i nám na zprávičkách záleží, rádi bychom podpořili jejich vznik i ze strany čtenářů. Velmi často se dozvíte o důležité události dříve než my, a proto máte možnost zadávat zprávičky sami do našeho formuláře.

Abyste měli z přidávání zpráviček větší radost, nabízíme jako odměnu nejaktivnějšímu zprávičkáři v měsíci tričko s logem našeho serveru dle vlastního výběru.

Máte možnost se vyřádit textařsky, komentovat aktuální dění, a třeba získáte i nějaké to místečko na slunci. Každopádně, budete-li pilní, tričko je vaše.

Zprávičkář bude vyhlášen vždy začátkem následujícího kalendářního měsíce a kontaktujeme jej e-mailem. Na první tričko si můžete začít sbírat už v neděli 1. 5.!

Trička a další suvenýry si můžete koupit také v našem butiku.

Jen doplním pár informací a pravidel:

  • Započítány budou jen schválené a vydané zprávičky.
  • V daném měsící je potřeba dosáhnout počtu alespoň 15 zpráviček.
  • Přečtěte si návod, jak má vypadat zprávička.
  • O odměnu se nemohou ucházet interní zaměstnanci společnosti Internet Info s.r.o..

Pište, zadávejte a užijte si naše tričko!

Anketa

Pustíte se do psaní zpráviček?

Našli jste v článku chybu?
2. 5. 2005 2:11
Mam pocit, ze odmenovat nejaktivnejsiho pisalka nedava moc smysl - ve kvantite je malokdy kvalita. Lepsi by IMHO bylo umoznit hodnoceni zpravicek a odmenit nejlepe hodnoceneho autora. Treba i s podminkou nejakeho minimalniho poctu odeslanych zpravicek, aby nahodou nevyhral nekdo, kdo posle jednorazove "pecku" a dostane od vsech lidi 10 bodu... (i kdyz ani to by nebylo nespravedlive). Just my 2 cents...
29. 4. 2005 9:33
Srovnavate nesrovnatelne - MS vyrabi operacni system. Internet Info, potazmo Root.cz nevyrabi nic. Root je medium informujici o IT a pokud jakakoliv firma vyhodnoti ctenare daneho media jako zajimave pro jeji byznys, koupi si na nem reklamu. A protoze Roota cte 69,06 % lidi na Windows (!), vyhodnotil si to MS jako zajimavou cilovku sve reklamy. O tom, zda ta reklama muze mit na nektere nase ctenare vliv, neminim spekulovat, to si musi MS vyhodnotit sam. Jeste bych vas mozna upozornil, ze v civi…