Hlavní navigace

Personální agentury vstupují do světa digitálních technologií

6. 2. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost AXIOS se před rokem rozhodla jako první zareagovat na neutěšenou situaci na trhu s personálními službami a po několika letech vývoje zprovoznila na svých stránkách webové rozhraní svého nového CRM systému PEXESO.

Společnost AXIOS se před rokem rozhodla jako první zareagovat na neutěšenou situaci na trhu s personálními službami a po několika letech vývoje zprovoznila na svých stránkách www.axios.cz webové rozhraní svého nového CRM systému PEXESO.

Jak hodnotí nyní své rozhodnutí ředitelka společnosti Adéla Humlová? „K investici do vývoje systému PEXESO nás vedla snaha rychlého informování všech kandidátů, ale i firem, se kterými spolupracujeme. Mnohem efektivněji dnes umíme sledovat a porovnávat individuální představy velkého množství uchazečů o práci a zaměstnavatelů. Jsme rádi, že se setkáváme s velmi příjemnou odezvou našich klientů.”

V čem je CRM systém AXIOSu na trhu personálních aguntur unikátní?

  • Kandidát, který se přihlásil do výběrového řízení, získá automaticky chráněný přístup ke svým datům prostřednictvím internetu, jež může průběžně editovat, či vyjmout.
  • Skrze svůj webový profil je pravidelně informován o tom, zda byl zařazen do výběrového řízení, v jakém stádiu se výběrové řízení nachází a jaká je odezva firmy, pro kterou se pozice obsazuje.
  • Uživatel si zde může nastavit požadavky na pracovní místo do takových detailů, že může například přiřadit váhu požadovaným typům pozic, či umístění pracoviště. Díky tomu zde může dokonce nastavit, jaký typ pozice rozhodně zastávat nechce.
  • Uživatel je společností AXIOS informován o nových pracovních nabídkách, které si díky svému přístupu do aplikace může prohlédnout, a na místě schválit či odmítnout poskytnutí svých údajů do prezentované společnosti.
  • V neposlední řadě zde má kandidát možnost vidět přehled komunikace s AXIOSem včetně detailů vzájemné e-mailové korespondence.

Všechny tyto technické vymoženosti jsou však jen zázemím, které pro AXIOS znamená efektivní nástroj. AXIOS se nestylizuje do pozice internetového serveru. Naopak. Personalistika je založena na práci s lidským faktorem.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku