Hlavní navigace

Pozvánka na konferenci Security Upgrade

Tisková zpráva

Rádi bychom vás pozvali na 3. ročník odborné konference Security Upgrade. Koná se již 30. listopadu t. r. v pražském hotelu Diplomat a zúčastní se jí přes 150 IT odborníků. V průběhu celého dne na vás čeká řada zajímavých přednášek, které se budou týkat bezpečnosti podnikového IT.

Doba čtení: 1 minuta

Konkrétně vás zveme na žhavou prezentaci pana Jiřího Nápravníka, odborníka na počítačovou bezpečnost, který představí téma Elektronický podpis – rizika a prostor pro jeho využití v komerčních firmách a při komunikaci s úřady, nebo se můžete těšit na zajímavou přednášku, prezentovanou zástupcem policejního prezidia ČR, s názvem Jaké jsou možnosti Policie ČR v boji proti nelegálnímu softwaru?

SU2006

Samozřejmě, čeká na vás také řada odborníků z předních společností, které se v této oblasti již několik let pohybují. Záštitu nad akcí převzal pan Stanislav Kužel, zkušený novinář a šéfredaktor několika ICT titulů.

Účastnický poplatek v hodnotě 4 500 Kč zahrnuje 2× coffee break, oběd, sborník konference, katalog IT dodavatelů a věcné dárky od partnerů akce, například softwary či věcné dárky.

Více informací o agendě a registrační formulář naleznete na webových stránkách www.itkonferen­ce.cz.

Server Root.cz je partnerem akce.

Našli jste v článku chybu?