Článek je rozhodnopádně dobrý, ale řekl bych, že návštěvnost rootu asi moc nezvýší. Fakt by mě zajímalo, kolik lidí zůstalo na této stránce více než 3 minuty.
Prinejmensim jeden - ja - clanek jsem si se zajmem precetl, prinejmensim porovnani toho jak k ridicim konstrukcim pristupuji ruzne jazyky je podle me zajimave i pro nekoho kdo se v postscriptu vrtat nikdy chtit nebude
"Fakt by mě zajímalo, kolik lidí zůstalo na této stránce více než 3 minuty."
Ja sice ne, ale to proto, ze PS uz znam. Pockam si na dalsi dily se slozitejsima vecma:) Mam vytisknutej PLRM (4 stranky na jedne A4 oboustrane), ale protoze ma PLRM kolem 1000 stran, tak je to i tak slusnej sesit. Jinak jsem si vytisknul i Thinking in PostScript. Obe tyto knihy doporucuju pro vazne zajemce o PS. Ja sice nejsem uplne profik, ale zaklady znam a obdivuju lidi, co v PS napsali simulaci Game of Life a Webovy server:)
Jo a chtel jsem dodat, ze ja osobne, kdybych PS neznal, tak bych si to precetl, protoze me zajimaji ruzne programovaci jazyky. PS je skvelej postfixovej zasobnikovej jazyk, podobne i LISP/Scheme (napr. v GIMPu) ma neco do sebe:)
pridavam sa ku kladnemu hodnoteniu celej serie o grafickych formatoch.
Existuje mnoho zdrojov, manualov, knih na webe o PS, napriek tomu takyto uvod do tematiky pre novacikov v tejto oblasti pokladam za uzitocny.
Nadalej budem sledovat tento serial a autorovi gratulujem!
Pravda, ja to taky jen prolit, ale schovavam si tuto serii na pozdeji, az budu mit vic casu. Treba si pak i napisu nejaky programek na vkladani textu do postscriptovych dokumentu, to kvuli vyplnovani ruznych formularu (nejaky takovy jsem zkousel, ale pouzival blby font, ktery mel nastaven napevno).