No Oracle sam o sebe ma pomerne dost javy v sebe. Ja sa pokusam to nainstalovat na rh9 s podporou od kdekade vratane metalinku uz asi 5 dni s prestavkami. Problemove miesta su java a linkovanie. Ono to sice povedzme uz aj zbehlo ale potom nesiel spravne enterprise manager a zoparkrat mi koli RDBMS zatuhol system az k ladovemu stavu co pri tomto jarnom pocasi je az s podivem ;)
dz
Mno zatim jsem zadny pad rpm nezazil, a ze mam rpm databazi pekelne velkou. Take jsem upgradoval z 6.2 na 7.2 a ted na 9 a uptime 4 dny pricemz behem tech dnu opravdu porad delam s rpm (instalace novych veci ktere z RH "vypadly",rebuild freetype s podporou hintigu a spousta dalsich)...a proste to jede...snad me neceka neprijemne prekvapeni....
Mam pocit, ze Oracle na RH9 moc nepatri. Podpora pro 8i byla na RH6.2 a pro 9i nekde na RH7.x. Jinak pochopitelne patri predevsim na RHAS 2.1. To je jako cpat Oracle 9i na WinXP MediaCenterEdition Prirovnani tezce pritazene za vlasy. Ne ze by to neslo, ale nikdo do toho nepujde :-)
Oracle 9.2 bezi na RH8 jak z praku, zcela bez problemu. No jsou tam nejake problemy s NET8 lokalne, ale to jsem neresil, to se da ozelet.
Jinak bez problemu.
Nicmene oficialne jsou pro tuto verzi podporovane jiz jen AS verze Redhatu.
Osobne nevidim moc duvodu davat Oracle na RH9. Nicmene predpokladam, ze i tam se po nejakem hrani se "super kompatibilni" Javou podari nacpat. :-)