Hlavní navigace

Small Business Solutions

18. 5. 2005
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přehled současných IT řešení pro malé a střední firmy přináší konference a výstava Small Business Solutions (dále jen SBS), která se koná ve dnech 15. - 16. června 2005 v konferenčních prostorách pražského hotelu Olympik.

Přehled současných IT řešení pro malé a střední firmy přináší konference a výstava Small Business Solutions (dále jen SBS), která se koná ve dnech 15. - 16. června 2005 v konferen­čních prostorách pražského hotelu Olympik. Smyslem této akce je usnadnit výběr vhodného IT řešení pro široké spektrum malého a středního podnikání. Za malé a střední jsou většinou považovány firmy do 300 zaměstnanců. SBS je specializovanou akcí s důrazem na kontraktační a akviziční jednání. Návštěvu by si tedy neměli nechat ujít především ti, kdo o nákupu IT technologií rozhodují, aktivně v oboru působí nebo sledují z odborného či obchodního zájmu současné trendy.

SBS se soustředí zejména na tyto tématické okruhy: podnikové aplikace a systémy, síťová řešení, informační bezpečnost a telekomunikace. Ucelenou nabídku řešení pro malé a střední podniky představí spolu se svými technologickými partnery Generální partner SBS společnost Hewlett-Packard. Podnikový informační systém SAP Business One, vyvinutý speciálně pro potřeby malých a středně velkých firem, bude prezentovat firma Popron Systems. ERP systémy představí Minerva a CCA Group, groupwarová řešení Kerio Technologies a Orange & Green Solutions. Na oblast bezpečnosti se zaměří zejména firmy PCS Software a AEC. V programu je celá řada dalších zajímavých přednášek z oblasti síťových řešení, správy firemní webové prezentace, řízení lidských zdrojů či klasické i IP telefonie.

CS24_early

Kompletní a aktualizované informace o programu konference Small Business Solutions a zúčastněných firmách najdete na internetové adrese www.sbsolution­s.cz. Na této adrese můžete také využít on-line návštěvnické registrace s možností rezervace přednášek.

Nepřehlédněte: Ve čtvrtek 16. 6. 2005 se od 14:15 uskuteční dvě přednášky Davida Špinara, vedoucího projektu Dobrý web, o významu analýz návštěvnosti webových stránek a o tom, jaké jsou parametry úspěšné webové prezentace. Dozvíte se tak, jaký je recept na kvalitní a efekt přinášející firemní web.

Pořadatelem SBS je společnost Exponet, renomovaný organizátor specializovaných akcí v oblasti IT (LinuxExpo, IPTW).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku