Hlavní navigace

Soutěž: přiučte se něco nového a vyhrajte špičkový access point

15. 6. 2020
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Cisco
Sítě jsou nervovým systémem všech organizací. Žádná firma by bez nich dnes nemohla fungovat. Sítě se ovšem vyvíjejí, nejnovější standard Wi-Fi 6 přinesl mnoho novinek. Zjistěte jaké a vyhrajte moderní řešení.

Mnoho věcí by dnes bez nich ani nemohlo fungovat. Jsou jako živoucí organizmus, který s námi žije v symbióze, a prostupuje vše kolem nás.  A jako takový se také vyvíjejí. Vývoji a problematice bezdrátových a přepínaných sítí se budou věnovat také dvě online konference Cisco, kde je root.cz mediálním partnerem. Při této příležitosti, můžete získat nejen množství užitečných informací, ale také máte šanci vyhrát jeden ze šesti access pointů Cisco Aironet 9115 včetně DNA licence na 3 roky v hodnotě více než 20 000 Kč.

Stačí správně odpovědět na následující tři otázky. Pokud budou odpovědi správné, budete zařazeni do slosování o tento access point, který podporuje standard ax a je již připravený na WiFi 6. Losovat se budou v průběhu každé konference tři výherci.

WiFi bude navíc hlavním tématem první konference (23. června), která se bude věnovat správnému návrhu bezdrátových sítí, jejich bezpečnost, analytice i integraci. Blíže představí možnosti WiFi 6 a ukáže, jak ji nasadit a využít jejích možností.

Druhá konference (25. června) se pak zaměří na switching. Podrobně se podívá na architekturu přepínaných sítí, a jejich bezpečnost od segmentace přes správu identit až po kredibilitu. Významná část bude věnovaná také programabilitě.

Na obou konferencích nebudou chybět demo ukázky, příklady z praxe a představení aktuálního produktového portfolia Cisco. Zde se na ně můžete registrovat.

Soutěžte o access point Cisco Aironet 9115

Výherce se může těšit na špičkový access point Cisco Aironet 9115, který podporuje jak OFMDA, tak MU-MIMO. Disponuje technologií Cisco Multigigabit pro rychlosti až 5 Gbps, vysílá na frekvenci 2,4 i 5 GHz a využít můžete i BLE. Podporuje funkci OfficeExtende, díky které se můžete doma připojit na stejné SSID jako v kanceláři, a to bez nutnosti využít VPN. Pochlubit se může také WiFi 6 certifikací a ax standardem. Součástí výhry je také tříletá DNA Essentials licence.

Soutěž již byla ukončena.

Pravidla soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit až do 22. června 2020 do půlnoci, a to v případě losování na první konferenci, respektive do 24. června 2020 do půlnoci v případě losování na druhé konferenci.
  • Ze všech soutěžících, kteří splní podmínky soutěže, vylosujeme v průběhu každé konference 3 výherce, kteří obdrží uvedenou cenu.
  • Správné odpovědi zaslané do termínu první uzávěrky budou slosovány v obou kolech. Výherci z prvního losování již do druhého losování zařazeni nebudou.
  • Z jedné mailové a poštovní adresy je možné odpovídat pouze jednou.
  • Z účasti na soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci společností Internet Info a Internet Info DG a jejich rodinní příslušníci.

Autor článku