Hlavní navigace

Soutěž: tipněte si, kdy bude zaregistrována miliontá doména .cz

6. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Již brzy bude zaregistrována miliontá doména .cz. Takto kulaté číslo si žádá svou pozornost, proto jsme pro vás připravili tipovací soutěž. Vašim úkolem bude uhádnout co nejpřesněji den, hodinu, minutu a sekundu, kdy bude tato doména zaregistrována. Tři nejpřesnější tipovači dostanou zajímavou cenu.

Milion domén v .cz

Již brzy bude zaregistrována miliontá doména s koncovkou .cz. Protože je to zajímavé číslo, připravili jsme pro vás soutěž. Váš úkol bude jednoduchý: uhádnout, kdy přesně (datum a čas včetně sekund) bude tato doména zaregistrována.

Autoři tří nejpřesnějších tipů vyhrají PowerBall, technickou hračku pro posilování zápěstí. Funguje na principu gyroskopu, který má sice 200 gramů, ale díky vysokým otáčkám zatíží vaše ruce jako závaží o hmotnosti 16 kg. Cenu věnoval CZ.NIC, správce domény .CZ. Od něj budeme mít také přesné informace o času registrace milionté domény.

comupterworld - webcast prosinec

 


Tři ceny netrpělivě čekající na výherce

Žádné přibližné datum vám neporadíme, budete se muset podívat do statistik CZ.NIC a odhadovat, dedukovat a tipovat. Až něco vymyslíte, stačí vyplnit následující formulář. Máte na to čas do pátku, soutěž končí 9. listopadu ve 12:00.

Soutěž ukončena

Přesně v poledne 9. listopadu byla soutěž ukončena. Vyhlášení výsledků proběhne až poté, co bude miliontá doména zaregistrována.

Pravidla soutěže

  1. Provozovatelem soutěže je společnost Internet Info, s.r.o., vydavatel serveru Root.cz.
  2. Soutěž probíhá od 6. listopadu do 9. listopadu 2012 do 12 hodin.
  3. Do soutěže bude zařazen každý, kdo vyplní datum a čas (včetně sekund) a svůj kontaktní e-mail. Rok není třeba vyplňovat, automaticky předpokládáme rok 2012.
  4. Tři tipující, kteří budou správnému datu a času nejblíže, obdrží věcnou cenu.
  5. Rozhodující je první dosažení počtu milionu registrovaných domén. Pokud by později došlo k poklesu počtu domén pod tuto hranici, nebude to mít na výsledek vliv.
  6. Podmínkou k získání výhry je uvedení kontaktního e-mailu, který bude využit výhradně jen ke kontaktování výherce.
  7. Výherci, kteří se do 30 dnů o cenu nepřihlásí, ztrácejí na výhru nárok. Ceny nejsou právně vymahatelné.
  8. Ze slosování o ceny jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Internet Info, s.r.o., která je pořadatelem soutěže, stejně jako jejich příbuzní.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku