Hlavní navigace

Tož, šťastné a veselé!

22. 12. 2000
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tak nevím, sice je dnes ještě pracovní den, ale dovedu si představit, jak na tom asi většina čtenářů je. Ti, co ještě nestihli zmizet z dosahu Internetu a mobilních telefonů se pravděpodobně účastní oslav, ať už v práci nebo ve škole a ve 12:00 to zapíchnou a zmizí také. No a pro těch pár nadšenců, co si i dnes čtou ROOTa, tu máme vánoční přání a jednu minisoutěž.

Předně bych rád popřál všem našim čtenářům příjemné a ničím nerušené prožití vánočních svátků a samozřejmě pod stromečkem nějaký ten kus nového hardwaru či softwaru. Někteří budou mít to štěstí, že pod stromkem naleznou dárek přímo od ROOTa – deset krabic s TurboLinuxem je již na cestě k výhercům naší nedávné soutěže.
Administrátorům a správcům všech možných systému přeji bezchybně fungující servery, protože taková SMSka „server down“ doručená uprostřed štědrovečerní večeře, opravdu nepotěší.
A všem, kteří celý rok stále něco instalují, programují či kompilují doporučuji: Vypněte počítač, vypněte mobila, zmizte z virtuálního světa IP adres, bytů a bitů, jedniček a nul a užívejte si pohodu Vánoc. Práce neuteče, ještě si jí užijete víc než dost.

A co by si přál ROOT? Samozřejmě hodně spokojených čtenářů, hodně zajímavých článků a nepohrdli bychom ani dalšími autory, kteří by se chtěli podílet na tvorbě ROOTa v novém tisíciletí.

CS24_early

A co byste popřáli vy ROOTovi, Linuxu, free softwaru? Diskuzní fórum je vám k dispozici, tak neváhejte – nejvtipnější nebo nejzajímavější přání odměníme tričkem ROOT.cz.

Tak ještě jednou: Šťastné a veselé.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

V roce 1998 jsem s Michalem vymyslel a založil Root.cz. Poslední článek na Roota jsem napsal v roce 2007. Teď píšu spíš na tomaskrause.cz a tvořím si bitcoinvkapse.cz.