Hlavní navigace

Tož, šťastné a veselé!

Tomáš Krause

Tak nevím, sice je dnes ještě pracovní den, ale dovedu si představit, jak na tom asi většina čtenářů je. Ti, co ještě nestihli zmizet z dosahu Internetu a mobilních telefonů se pravděpodobně účastní oslav, ať už v práci nebo ve škole a ve 12:00 to zapíchnou a zmizí také. No a pro těch pár nadšenců, co si i dnes čtou ROOTa, tu máme vánoční přání a jednu minisoutěž.

Předně bych rád popřál všem našim čtenářům příjemné a ničím nerušené prožití vánočních svátků a samozřejmě pod stromečkem nějaký ten kus nového hardwaru či softwaru. Někteří budou mít to štěstí, že pod stromkem naleznou dárek přímo od ROOTa – deset krabic s TurboLinuxem je již na cestě k výhercům naší nedávné soutěže.
Administrátorům a správcům všech možných systému přeji bezchybně fungující servery, protože taková SMSka „server down“ doručená uprostřed štědrovečerní večeře, opravdu nepotěší.
A všem, kteří celý rok stále něco instalují, programují či kompilují doporučuji: Vypněte počítač, vypněte mobila, zmizte z virtuálního světa IP adres, bytů a bitů, jedniček a nul a užívejte si pohodu Vánoc. Práce neuteče, ještě si jí užijete víc než dost.

A co by si přál ROOT? Samozřejmě hodně spokojených čtenářů, hodně zajímavých článků a nepohrdli bychom ani dalšími autory, kteří by se chtěli podílet na tvorbě ROOTa v novém tisíciletí.

A co byste popřáli vy ROOTovi, Linuxu, free softwaru? Diskuzní fórum je vám k dispozici, tak neváhejte – nejvtipnější nebo nejzajímavější přání odměníme tričkem ROOT.cz.

Tak ještě jednou: Šťastné a veselé.

Našli jste v článku chybu?
25. 12. 2000 18:03
houmles (neregistrovaný)

Tak vam preju pekny nadeleni, potazmo rychly a bezbolestny :-)

24. 12. 2000 18:11
Ondřej Volráb (neregistrovaný)

Mily ROOTe, rad bych dal tvym tvurcum vanocni darek, ktery by je urcite potesil. Objednal bych si dozivotni predplatne. To je totiz ten nejlepsi zpusob jak vyjadrit jak moc si jejich prace vazim a cenim. Nic takoveho vsak nejde, tak alespon slibuji, ze te budu cist co nejcasteji a ver, ze z toho mam poteseni. Hodne dalsich stastnych ctenaru preje Ondrej