Hlavní navigace

TurboLinux DataServer optimalizovaný pro Oracle 8i

2. 10. 2000
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

BRNO, 2. října 2000 - Nový produkt TurboLinux DataServer optimalizovaný pro Oracle 8i je nyní dostupný českým zákazníkům včetně 60 denní instalační podpory.

TurboLinux DataServer pro Oracle8i poskytuje cenově přijatelnou a dostupnou platformu pro společnosti poskytující služby business-to-business, čelící zvyšujícím se požadavkům na jejich systémy. Toto e-business řešení je především vhodné pro Internetové, malé a střední společnosti a pro jednotlivé pracovní skupiny velkých korporací.

TurboLinux DataServer optimalizovaný pro Oracle8i byl plně testován společností Oracle a TurboLinux. Je to stabilní a spolehlivé databázové řešení pracovních skupin a vhodná platforma pro vývoj databázových řešení.

Operační systém TurboLinux je optimalizován pro zvýšení výkonu databáze Oracle8i včetně podpory 4GB adresovatelné paměti RAM, raw I/O zařízení, integrované JAVA Runtime prostředí a MetroLink Motif 2.1.

„TurboLinux je určený k poskytování vylepšených podnikových řešení postavených na stěžejním databázovém produktu společnosti Oracle“ řekl T. Paul Thomas, president a CEO TurboLinux. „Vytvořením Linuxových řešení optimalizovaných pro Oracle8i, TurboLinux poskytuje zákazníkům bezpečnou, stabilní a rozšířitelnou platformu pro vývoj a ladění kritických aplikací“

„Komunita vývojářů stále častěji volí Linux jako vhodný operační systém“, řekl Doug Kennedy, vice president Intel Division, Oracle. „TurboLinux DataServer optimalizovaný pro Oracle8i demonstruje odhodlání společností Oracle a TurboLinux vytvořit podnikově orientovaný operační systém.“

Systémové požadavky
Architektura CPU Intel x86 CPU, včetně modelů Intel, AMD a Cyrix.
VGA-kompatibilní grafický adapter
128MB RAM (256MB doporučeno)
1GB volného místa na pevném disku (doporučeno SCSI)
CD-ROM, síťová karta, TCP/IP síť

CS24_early

O společnosti TurboLinux Společnost TurboLinux, která byla založena v roce 1992, je nejrychleji se rozvíjející světová linuxová společnost s investicemi přicházejícími z více než 20 globálních počítačových společností, včetně BEA, Compaq, Dell, Intel, Fujitsu, Inprise/Borland, NEC, Novell, SCO a Toshiba. Je vedoucí společností v oblasti dodávek software pro vytváření clusterů pod OS Linux a internacionalizace Linuxu. Vysoce výkonné podnikové aplikace a aplikace pro spotřební trh běží na systémech Intel, Alpha a PowerPC workstation a na serverových platformách a jsou globálně podporovány společnostmi IBM, Hewlett-Packard a SCO. Společnost, jejíž sídlo je v San Francisku, má zastoupení v Tokiu, Beijingu a Sydney. Domovské stránky společnosti jsou umístěny na adresách www.turbolinux­.cz, www.turbolinux­.com, japonské na www.turbolinux­.co.jp a čínské na www.turbolinux­.com.cn.

TurboLinux je registrovaná obchodní značka společnosti TurboLinux, Inc. Linux je registrovaná obchodní značka Linuse Torvaldse.

Byl pro vás článek přínosný?