Hlavní navigace

Velká velikonoční soutěž o set-top-boxy

Redakce

Zajímá vás digitální vysílání? Chcete sledovat televizní programy v digitální kvalitě? Pak se zúčastněte Velké velikonoční soutěže Internet Info a vyhrajte jeden z deseti set-top-boxů. Kvůli velikonoční výslužce už není nutné mlátit holky!

Společnost Internet Info, pátá největší skupina českého Internetu, spolu se svými servery DigiZone.cz, Lupa.cz, Měšec.cz, Root.cz a Slunečnice.cz pořádá Velkou velikonoční soutěž o set-top-boxy.

Stačí odpovědět správně na šest soutěžních otázek a budete zařazeni do slosování o deset set-top-boxů, umožňujících sledovat digitální vysílání a nové programy, jako například sportovní kanál České televize. Dalších patnáct vylosovaných obdrží reklamní předměty serverů společnosti Internet Info. Podívejte se na seznam všech cen, které jsme pro vás připravili.

STB STB STB

Velká velikonoční soutěž startuje dnes 10. dubna a bude ukončena v neděli 23. dubna 2006. Takže neváhejte a pusťte se do toho! Vylosovaní výherci budou zveřejněni ve čtvrtek 27. dubna 2006.

Shop

Pokud jeden ze set-top-boxů nevyhrajete, nezoufejte. Prostřednictvím nového internetového obchodu na DigiZone.cz si jej můžete koupit on-line. Nabídka zahrnuje set-top-boxy v různých cenových kategoriích, od těch nejjednodušších po produkty s pokročilým vybavením, určené pro zapojení do televize nebo do počítače. Internetový obchod na DigiZone.cz je přehledný a uživatelsky přátelský, objednání vybraného set-top-boxu je otázkou několika kliknutí a vy jej do pár dnů můžete mít doma v obývacím pokoji.

logo logo logo

logo logo logo

Našli jste v článku chybu?
10. 4. 2006 19:49
Trident (neregistrovaný)
Vubec jsi nepochopil smysl.Digitalni vysilani=DVB-S,DVB-T,DVB-C,DVB-H,DVB-cojavim. Na satelit je taky STB. Je pokryta ani ne tretina uzemi tak dovolit si nabizet STB je podle mne vysmech tem lidem kteri nemaji signal. V PR clanku mj.neni uvedeno ze se jedna o DVB-T cili digitalni POZEMNI vysilani. Kdyby redakce uvedla treba vtipnou poznamku do perexu:Kdo mate to stesti a muzete DVB-T prijimat, tak nevahejte a zucastnete se nasi souteze.Pro ty z vas kteri nemuzete DVB-T prijimat tu mame satelitn…
10. 4. 2006 19:07
Jistě, fůůůj, diskriminace! Taky laskavě přiberte do podobných soutěží taky kabelovou televizi. Takhle byste diskriminoval lidi, kteří bydlí pod zemí či v jeskyni. A taky tam přidejte třeba nějaké knihy. Jinak budete diskriminovat lidi, které televize nezajímá. Že?