Hlavní navigace

Vyhlášení vítězů letní fotosoutěže

17. 9. 2006
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Všechna kola letní fotosoutěže jsou už za námi, stejně jako léto samo. Zvolili jste pět nejlepších fotografií a pomohli tak rozdělit věcné ceny. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili i všem hlasujícím čtenářům. Pojďte si přečíst, komu jste dali nejvíc hlasů a kdo si od nás odnese věcné ceny.

Ve čtyřech běžných kolech jste vybrali vždy z pěti fotografií dvě nejlepší. Ty pak postoupily do finále. V něm jste měli možnost z osmi fotografií vybrat pět výherců. Už známe jejich jména a oni se mohou těšit na věcné ceny. Všem výhercům gratulujeme!

Výherci a jejich fotografie

Výherci letní fotosoutěže
Celkové umístění Jméno fotografie Jméno autora Cena
1. místo > emerge -pv root/tanga Ondřej Šerý TUNGSTEN E2
2. místo Je třeba začít co nejdříve … Jaromír Koštel Strong SRT 5010
3. místo Tuxík? Toho chci! Jan Slesinger Zlatá osuška a ručník
4. místo Já rozumím. A co ty? Richard Vaněk Zlatý ručník
5. místo Na procházce Adam Výplach Tričko Root.cz

1. místo: Ondřej Šerý

Foto 2

> emerge -pv root/tanga

2. místo: Jaromír Koštel

Foto 1

Je třeba začít co nejdříve aneb co se v mládí naučíš …

3. místo: Jan Slesinger

Foto 1

Tuxík? Toho chci!

4. místo: Richard Vaněk

Foto 1

Já rozumím. A co ty?

5. místo: Adam Výplach

Foto 5

Na procházce

Přehled cen

1. místo:TUNGSTEN E2

Tungsten
PalmHelp

Kapesní počítač TUNGSTEN E2 do soutěže dodal server PalmHelp.cz. Má barevný displej, spoustu paměti, slot pro paměťové karty, výkonný procesor. Je to prostě skvělý pomocník do kapsy.

2. místo: Strong SRT 5010

STB
DigiZone

Set-top-box Strong SRT 5010 pro příjem digitální televize do soutěže dodal internetový obchod DigiZone.cz. Elegantní kousek, který vám nabídne vše, co budete pro příjem potřebovat. Je malý, nenáročný a především umí dobře česky.

3. místo: Zlatá osuška a ručník

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.

4. místo: Zlatý ručník

Ručník - náhled

Zlatý ručník, na kterém se roztomilý tučňák Tux vyjímá doslova jako vyšitý. Kvalitní froté o rozměrech 50×100 cm poskytne vaší pokožce tu nejlepší péči, kterou vám budou všichni závidět.

5. místo: Tričko Root.cz

Tricko Root.cz - cerne

Praktické černé tričko s krátkým rukávem, ze kterého se usmívá linuxový tučňák Tux. Vhodné nejen k sezení u počítače, pro každodenní nošení, ale i pro výlety do přírody.

CS24_early

Partneři soutěže

PalmHelp

Hlavním partnerem akce je server PalmHelp.cz. PalmHelp je ojedinělým projektem na podporu Palm OS komunity v České republice. V současné době nabízí telefonickou podporu, internetovou podporu, servisní podporu a vlastní zpravodajský server.

DigiZone

Partnerem akce je také internetový obchod na DigiZone.cz, který nabízí vše pro příjem digitální televize včetně antén, set-top-boxů a dalšího příslušenství.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku