Hlavní navigace

Za odbornými konferencemi po Evropě

28. 5. 2002
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

A máme tu další soupis událostí a konferencí, týkajících se IT. Venku je krásně, sluníčko svítí, a tak jen málokdo má touhu nechat se zavřít do přednáškového sálu, přesto však doufám, že vám tento soupis přijde vhod. Za zdroj posloužil částečně opět materiál z magazínu Silicon (čímž ušetříte starosti s registrací) a pak další zdroje. Pokud narazíte na další událost, směle ji připište do auditoria pod článkem.

Květen 2002

The Future of Storage Today – VERITAS VISION Europe 2002. Nyní je poslední příležitost se zdarma zaregistrovat.
28. – 29. květen 2002, Olympia Conference Centre, Londýn
Informace a přihlášky

Exposing the Myths of IT Support Automation – Webový seminář, hostovaný SupportSoftem, zabývající se mýty týkajícími se podpory průmyslové automatizace. Registrace je prostřednictvím níže umístěného odkazu, přihlášení obdrží zdarma materiál „Ten Myths of Support Automation“
29. květena 2002, Internet
Informace a přihlášky

Červen 2002

EurOpen CZ XX. Konference České Společnosti Uživatelů Otevřených Systémů
Tato konference proběhne na domácí půdě, a tedy i v českém jazyce. Je zaměřená, jak jinak, nejen na Open Source záležitosti. Nabídne například seminář o TeXu s RNDr. Petrem Olšákem, o PKI architektuře sdílení klíčů a asymetrické kryptografii s RNDr. Liborem Dostálkem, dále pak tutoriál o Aktuálním stavu použití elektronického podpisu s Mgr. Pavlem Vondruškou a další přednášky.
2. června 2002, Hotel Bellevue, Jetřichovice, ČR
Zde jsou základní Informace a zde je pozvánka obsahující podrobný popis události včetně přihlášky a ceníku.

OpenWeekend
Tuto akci jistě nemusím čtenářům představovat. Jedná se o oblíbený víkendový cyklus přednášek o bezpečnosti, o Open Source, o Internetové kultuře a dalších věcech. Vstup zdarma, registrovaní budou v případě velkého počtu příchozích upřednostněni.
2. – 3. červen 2002, učebna 256 na Strojní fakultě ČVUT, Dejvice Praha, ČR
Zde naleznete program a zde titulní stranu OpenWeekendu s odkazem na vše podstatné. Z absence dříve přístupného odkazu na registraci soudím, že je již plno, nicméně je to jen má domněnka.

LinuxTag – Where dot com meets dot org
V Karlsruhe se bude konat největší Evropská výstava se zaměřením na Free a Open Software a GNU/Linux.
6. – 9. červen 2002, Exhibition Centrum (Kongresszentrum Karlsruhe) Karlsruhe, Německo
Informace v angličtině apřihláška
Informace v němčině a přihláška

EEMA's 15th Annual Conference for e-Business
Událost pořádá European Forum for Electronic Business a jedná se již o jejich patnáctou konferenci.
10. – 12. června 2002, Hotel Marriott, Amsterdam
Registrace a informace o programu

NexTech
je novinkou mezi konferencemi. Pokrývá přístí generaci v oblastech jako skladování dat, webové služby, outsourcing a síťování. Vstup je zdarma, pokud využijete této registrace včas (úspora 795 Ł), a zahrnuje i vstup na výstavu.
11. – 13. června 2002, Earls Court, Londýn
Registrace a další informace

Internet World UK 2002
Pro Brity prakticky povinná akce, pro zbytek světa prestižní záležitost, týkající se Internetu a všeho s ním spojeného. Součástí Internet Worldu budou témata: Content Management, Internet Security, Collaborative Commerce, eCRM, New Media New Marketing a Internet World WIRELESS. Vstup na tyto semináře je zdarma po předchozí registraci. Společně se konají ještě události NexTech 2002, Teamwork 2002 a Pocket PC.
11. – 13. červen 2002, Earls Court, Londýn
Registrace a kompletní výčet informací

EAI 2002
Enterprise Application Integration pořádá konferenci a semináře o Obchodní strategii, zpřístupňujících technologiích pro zajištění obchodní aplikační integrace. Vše se točí kolem B2B, zvládání nekompatibilních databází, databází na mainframech, komunikace v reálném čase apod.
25. – 26. června 2002, Harrington Hall Hotel, Londýn
Registrace na webu a informace, nebo lze využít telefonu: +44 (0)1895 256484

CS24_early

Networks telecom Europe 2002 Touch the future of IT, telecoms and the Internet
Další událost, která si činí nárok na titul NEJ, tentokrát zaměřená na telekomunikace, jejich budoucnost, technologie obchod s nimi spojený.
25. – 27. červen 2002, NEC, Birmingham, UK.
Na tomto webu naleznete kompletní informace a registrační formulář

OracleWorld – The Technology Conference you Cannot Afford to Miss
Pod jednou střechou bude možné zastihnout největší světové inovátory, investory a technology. Akce zahrnuje čtyři dny výukových sezení v šesti různých lokacích v Kodani, demonstrace, odpovědi na reakce zákazníků, klíčové přednášky a předváděčky. Bohužel je již po 24. květnu, čili nabídka na úsporu 200Euro při včasné registraci již neplatí. Část akcí je přístupná zdarma, ale pro vstup mezi prominenty je nutné zaplatit kolem 1000USD.
24. – 27.června, 2002, Bella Center – Copenhagen (Kodaň)
Registrace, ceny a veškeré informace

Byl pro vás článek přínosný?