A proč stát neřeší blokování "vadných" webů u zdroje nebo blízko zdroje?
Místo toho aby řešil příčinu tak vlastně začne otravovat všechny, je jasné, že to mnohdy bude problématické pokud bude provozovatel někde v banánistánu, ale v rámci unie by snad mohl nějak operovat a pokud se mu to nebude dařit tak je to "jeho" problém, navíc bych to jednodušeho hodil na nějakou již existující "kyber" složku co máme.
Protože Babiš se vyjádřil, že všichni soukromníci jsou jeho zaměstnanci. O ostatních v klasickém zaměstnaneckém poměru to je asi samozřejmé. Republika je jeho firma a co udělá šéf, který o tom ví hovno ale štve ho to? Zavolá si management (nějací jeho úředníci a lidé ze spřátelené lobby) a řekne ať to vyřeší. A co udělá takový management? Řekne (zákon) dotyčnému zaměstnanci ( zde ISP ): Zařiď to, jinak pokuta. A je to. Problém je v tom, naštěstí, že to dost dobře nejde technicky zabezpečit. Ale to je netrápí. Mají na to lidi a armáda koblihářů a volů jako technomaniak ho pošlou do premiérského křesla za rok na čtyři . . .