Je to banda ..... ti v NIC.CZ .....
Jeste pamatuju, jak UPLNE STEJNA debata byla pri zavedeni blokovani stranek vyderacskych, nacistickych, s detskym pornem atd ..... proti ustave to nebylo, nijak se toho nikdy nezneuzilo, defacto to ani nic moc navic nestalo, funguje to perfektne ve vetsine statu ...... ale tady nasi ISP delaji bububu o miliardach navic, pritom se pouzije uplne ten samy system, takze navic to nebude ani koruna .... jedine o co jim jde, verejne poHOAXovat laickou verejnost, aby mohli beztrestne skokove zvysit ceny, nic vic! Takove ... jsem uz dlouho nevidel ......
Jak to, že se to nezneužilo, to říkejte Halovi, který byl pravomocně osvobozen od nařčení z držení dětské pornografie. A to bylo použito proti němu, aby byl odstaven z funkce. A tak to přesně funguje.
Objeví-li se v médiích informace, která zapadá do obvyklých stereotypů, jedná se téměř vždy o lež nebo manipulaci.
"Jeste pamatuju, jak UPLNE STEJNA debata byla pri zavedeni blokovani stranek vyderacskych, nacistickych, s detskym pornem atd"
Takova debata tu NIKDY NEBYLA. Vyderacske ci nacisticke stranky, ani stranky s detskym pornem takovym zpusobem nikdo v CR NEBLOKUJE. Jsou na zaklade soudniho prikazu mazany, pripadne jsou zabavovany cele servery, ktere neco takoveho obsahuji, coz je naprosto odlisny zpusob reseni.
http://www.lupa.cz/clanky/wikipedia-podle-iwf-siri-detske-porno/
A hromady dalsich ...