Všechny galerie

Fotogalerie: Apríl 2015

com.Google: Pokud jste se ptali, k čemu jsou firmám nové TLD, tady je odpověď: Google spustil web <a href="https://com.google">https://com.google</a>.
 • com.Google

  com.Google

  Pokud jste se ptali, k čemu jsou firmám nové TLD, tady je odpověď: Google spustil web <a href="https://com.google">https://com.google</a>.

  © Internet Info

 • Mapy.cz

  Mapy.cz

  Než začnete používat Mapy.cz, můžete si zkusit poskládat mapu Česka jako puzzle. Schválně, jak rychle to zvládnete?

  © Internet Info

 • Google Pacman

  Google Pacman

  V mapách od Google si můžete zahrát Pacmana! Stačí otevřít mapy, najet na zvolené místo a vlevo dole kliknout na velké tlačítko s hrou.

  © Internet Info

 • Google Pacman Android

  Google Pacman Android

  Zahrát si můžete i na iOS nebo Androidu, pokud máte dostatečně novou aplikaci Mapy.

  © Internet Info

 • Samsung Galaxy BLADE Edge

  Samsung Galaxy BLADE Edge

  Samsung na svém webu představil nový koncept chytrého ostří Galaxy BLADE Edge se zabudovaným telefonem a šikovnou rukojetí. Jde o ergonomický, vodotěsný nástroj s keramickým ostřím. V moderní kuchyni nesmí chybět.

  © Internet Info

 • Samsung Galaxy BLADE Edge

  Samsung Galaxy BLADE Edge

  Dostatečně širokoúhlý, dostatečně dlouhý, z různých materiálů a hlavně bezpečný. Uživatele pozná podle vestavěného krevního senzoru.

  © Internet Info

 • Amazon Dash

  Amazon Dash

  Amazon představil tlačítko Dash, které jednoduše přilepíte tam, kde používáte v domácnosti výrobky z drogerie. Došel vám toaletní papír? Dosypali jste prací prášek? Jen stisknete tlačítko a Amazon vám pošle nové balení!

  © Internet Info

 • Microsoft Surface Watch

  Microsoft Surface Watch

  Technologie pokročila tak daleko, že se počítač vejde nejen do placky, ale i na vaši ruku. Microsoft proto představil vlastní chytré hodinky Microsoft Surface Watch. Výhodou je plnohodnotné USB, možnost instalace běžného software a hlavně kompatibilita se všemi viry jako na desktopu.

  © Internet Info

 • Vodafone Emoji Phone

  Vodafone Emoji Phone

  Dnešní mobilní IM kecálky získávají popularitu podle toho, kolik různých šílených smajlíků vám dokáží nabídnout. Vodafone jde uživatelům vstříc a nabízí nový telefon, který je přímo určen smajlíkářům. Sdělte své emoce!

  © Internet Info

 • TurRys

  TurRys

  Dobrý projekt dokáže zabít špatný název. Protože už měl CZ.NIC plné zuby dotazů, proč se ten projekt sakra jmenuje „Turris“, rozhodl se ho přejmenovat a získat pro něj nového maskota. Podařilo se zkřížit tura s rysem a výsledkem je TurRys.

  © Internet Info

 • Sklep v tunelu Blanka

  Sklep v tunelu Blanka

  Konečně víme, k čemu se dá tunel Blanka použít. Na Slevomatu si můžete koupit jednu ze sklepních kójí, které v ní budou zřízeny. Na brambory ideální!

  © Internet Info

 • Orbit s příchutí českého česneku

  Orbit s příchutí českého česneku

  Konečně pořádná žvýkačka pro správný český dech! Orbit představuje žvýkačku s příchutí a vůní českého česneku.

  © Internet Info

 • ČVUT fakulta cyklotechnologií

  ČVUT fakulta cyklotechnologií

  ČVUT reaguje na současné potřeby v dopravě, zdravotnictví i v průmyslu založením světově unikátní Fakulty cyklotechnologií. Hlavní motivací je poptávka po odbornících na cyklovědy na trhu práce. Vědeckým posláním fakulty je řešení otázek mobility ve městech a životního stylu obyvatel.

  © Internet Info

 • CERN potvrdil existenci Síly

  CERN potvrdil existenci Síly

  CERN oficiálně <a href="http://home.web.cern.ch/about/updates/2015/04/cern-researchers-confirm-existence-force">potvrdil exicenci síly</a>. Konečně víme, že mistr Yoda měl pravdu, když říkal: „Hlavní sílou ve vesmíru Síla je.“

  © Internet Info

 • Flightradar24

  Flightradar24

  Flightradar24 rozšířil své možnosti a kromě letadel začal také <a href="http://www.flightradar24.com/bugtracker">sledovat hmyz a brouky</a> v reálném čase. Pozor! Nálet kobylek z jihu!

  © Internet Info

 • Opera 12.20

  Opera 12.20

  Klasická Opera se vrací! Vývojáři vyslyšeli stížnosti na novou podobu svého prohlížeče a vrátili se pokorně o pár verzí zpět. Vydali Operu 12.20, kterou si můžete stáhnout nebo vám přijede jako aktualizace.

  © Internet Info

 • Heureka mění ceny

  Heureka mění ceny

  Na srovnávači cen Heureka se ceny mění velmi rychle. Dobrou zprávou je, že čím blíže jste k nákupu, tím je cena nižší.

  © Internet Info

 • Seznam rozmnožený kurzor myši

  Seznam rozmnožený kurzor myši

  Pokud si na Seznamu necháte vyhledat heslo „apríl“, kurzor myši se radostí rozmnoží. Ovládat pak něco takového je docela oříšek.

  © Internet Info

 • Amazon z roku 1999

  Amazon z roku 1999

  Amazon se na své titulní stránce vrátil do roku 1999. Takhle nakupovaly naše babičky… oh, wait!

  © Internet Info

 • Chytrá schránka Google Smartbox

  Chytrá schránka Google Smartbox

  Dnes jsme zvyklí na chytré mobily, hodinky, auta, ledničky i slipy. Google vstupuje do prostředí papírové pošty a <a href="https://www.youtube.com/watch?v=hydLZJXG3Tk">představil Smartbox</a> – chytrou poštovní schránku, která třídí poštu, upozorní vás na nové dopisy a dokonce pozná roznašeče letáků a odmítne jejich spam.

  © Internet Info