Hlavní navigace

11. ročník odborné konference TechEd-Devcon 2013 je tu

Nejrozsáhlejší odborná IT konference Teched-DevCon 2013, pořádaná Počítačovou školou Gopas proběhne 21.-24.května, nově v prostorách kina Premiere Cinemas v OC Park Hostivař.
7. 5. 2013

Sdílet

Konference nabídne neuvěřitelné množství novinek ze světa Microsoft! Prakticky všechny produkty dostaly, nebo v průběhu roku 2013 ještě dostanou, nové sourozence. Od zcela nové platformy operačních systémů Windows 8 a Windows Server 2012 (nově i na mobilních ARM procesorech), přes další produkty společnosti Microsoft jako jsou Exchange 2013 nebo SharePoint 2013, System Center 2012 i SQL Server 2012, kteří tu již nějaký měsíc přešlapují, ale dveře se jim naplno otevřou až právě nyní.

Letošní 11. ročník konference je navíc obohacen o blok přednášek z oblasti IT bezpečnosti. Speciálním hostem bude Wayne Burke, mezinárodně uznávaný bezpečnostní expert s mnoha praktickými zkušenostmi, etický hacker a IT odborník. Do bloku přednášek z oblasti IT bezpečnosti přispěje dvěma prezentacemi s reálnými ukázkami hackerských útoků.

Konference je i letos členěna do sálů ShowIT Hall, SQLFest Hall, DevCon Hall, Geek Hall a Mix Hall. ShowIT Hall nabídne přednášky pro IT administrátory a manažery, SQLFest Hall bude hlavním stanovištěm odborníků na SQL Server/Business Intelligence, DevCon Hall přinese novinky pro vývojáře, Geek Hall bude plná technických lahůdek a Mix Hall bude střídat přednášky pro IT Pro a vývojáře. Po celou dobu bude v konferenčním komplexu souběžně probíhat doprovodný program, diskuzní fóra a Ask the Expert stánek. A ve čtvrtek večer se účastníci mohou těšit na tradiční zábavnou TechEd party.

TechEd nebude jen o novinkách, ale umožní již tradiční pohled pod „pokličku“ a ukázky toho, jak vše funguje. Čeká na vás skutečná zábava pro profesionály, kterou vás provedou IT odborníci a specialisté.

Nepropásněte tuto významnou IT událost!

Další průběžně aktualizované informace najdete na www.teched.cz.