Hlavní navigace

Budoucnost mobilního internetu a telekomunikací ukáže Mobile Internet Forum

Pokud vás zajímá vás svět mobilního internetu nebo aplikace sami programujete, neměli byste 9. září chybět na konferenci Mobile Internet Forum
16. 6. 2020

Sdílet

Konference mobile internet Forum se zaměří na budoucnost mobilního internetu a na změny, které přijdou s očekávanou aukcí 5G sítí a příchodem čtvrtého operátora. Ukáže trendy v analytice a cesty pro mobilní růst v e-commerce. Otevře témata jako sledovací kapitalismus a nakládání s citlivými daty.

Odhalí byznysové příležitosti, výzvy, ale i hrozby, kterým bude mobilní trh čelit, a představí tvorbu nejlepších mobilní aplikací na přání značek jako Kofola, Kozel, Fanta nebo Letiště Praha.

Na co se můžete těšit:

Jeden z nejsledovanějších slovenských youtuberů Daniel Štrauch, vystupující pod přezdívkou GoGoManTV, spolu s Irenou Mickovou z Coca-Coly představí online event ušitý na míru generaci Z: V Minecraftu vytvořili hru Fanta Halloweenský Lunapark, do níž zapojili nejlepší influencery.

K příležitosti 80. let od založení pražského letiště vznikla ve spolupráci Letiště Praha a Haugland mobilní hra AirportPRG, kterou si stáhlo více než 1 milión hráčů. Ve hře se podařilo vytvořit autentický zážitek řízení provozu na pražském letišti v době jeho vzniku. Loni vznikla nová mobilní hra World of Airports, kde hráči řídí věrný model Letiště Václava Havla. O výsledcích i plánech do budoucna vám poví Ondřej SvobodaLetiště Praha.

Jak sbírat data a marketingově je používat v nejnovějších technologiích tak, abychom se nepohybovali v šedé právní zóně, ukáže advokátka Petra Dolejšová. Vladimír Bartl ze Smartlook vás seznámí s tím, jak jednoduše změřit uživatelské chování a jak zabezpečit mobilní aplikace.


Loni se mobilní trh otřásl v základech. V první polovině roku 2020 však kvůli pandemii koronaviru došlo ke zpoždění všech plánovaných kroků na poli mobilních telekomunikací. Co nás čeká dál? To je téma konzultanta Ondřeje Malého.

 

Celý program a kompletní sestavu řečníků naleznete na webových stránkách konference Mobile Internet Forum, kde se můžete pohodlně zaregistrovat i mobilem. Zavítejte s námi 9. září do Konferenčního centra City na Praze 4, Na Strži 1702/65.

Organizátory akce jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz. Produktovým partnerem je EasyEvent. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info a mediálně ji odporují Dotekomanie.czJa­blíčkář.czLetem světem Applem a SMARTmania.cz.