Hlavní navigace

Co přinese jubilejní ročník konference o mobilní komunikaci?

Na Mobile Internet Foru vás čekají přednášky o mobilní síti 5G, mobilním webu a aplikacích, NB-IoT sítích i eSIM.
18. 10. 2017

Sdílet

Hranice mezi mobilním internetem a okolním světem se stírají. Mobilní internet pomalu, ale jistě opouští mobily a stává se všudypřítomným. Internet se tedy dostává k lidem ještě blíž než kdy dřív a vy můžete 31. října zjistit, co nás v této oblasti všechno čeká. Na konferenci Mobile Internet Forum zazní novinky, aktuální trendy a budoucnost mobilních zařízení i aplikací. To vše v podání těch nejpovolanějších osobností z oboru.

Těšte se na přednášky předních odborníků i konkrétní případové studie:

  • Kdy se objeví další generace mobilních sítí? A co od ní můžeme očekávat? To je téma, kterému se bude věnovat Patrick Zandl z CZ.NIC.
  • Na trhu se objevují první wearables, která podporují eSIM. Jaké kroky musí podniknout operátoři, aby mohla embedded SIM ožít? A co bude muset udělat zákazník? To vám prozradí Jakub Slavík z T-Mobile.
  • O lokačním marketingu a iBeacons bude mluvit Martin Hošek z retailTrek.
  • Český rozhlas inovuje a v dubnu 2017 spustil zpravodajský web iRozhlas.cz. Jak jim funguje na mobilu? O to se s vámi podělí tamní projektový manažer Jiří Špaček.
  • Jak vypadá mobilní internet v datech NetMonitoru? Jaké jsou nejnovější trendy? A v čem spočívají příležitosti a hrozby mobilní inzerce? Na tyto otázky vám odpoví Kateřina Hrubešová ze SPIR.
  • O mobilní reklamě bude mluvit i Dušan Šimonovič ze Seznam.cz. Probere s vámi také velmi aktuální problematiku cross-device identifikace uživatelů.

Organizátory konference jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz. Partnery akce jsou eMan, KPMG Česká republika, s. r. o., Seznam.cz a T-Mobile Czech Republic. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info a mediálně ji podporují Dotekomanie.cz, mobilenet.cz, SMARTmania.cz a Tyinternety.cz.