Hlavní navigace

Co všechno přinese chystaná aukce 5G sítí ukáže konference Mobile Internet Forum

Akce se zaměří na vývoj trhu mobilních telekomunikací, příležitosti a hrozby ze světa mobilního internetu, i trendy v mobilních aplikacích a hrách tvořených na přání značek.
4. 8. 2020

Sdílet

Jaký je očekávaný vývoj na trhu mobilních telekomunikací? Máme už opravdu očekávat sítě páté generace? Jak to bude s neomezenými daty? Opravdu žijeme v době sledovacího kapitalismu? Jak může byznysu pomoct rozšířená realita? Nejen na to odpoví 9. září další ročník konference Mobile Internet Forum ze světa mobilního internetu.

Co konkrétně vás čeká?

Sledovací kapitalismus

Patrick Zandl je krom jiného zakladatel serveru Mobil.cz a spoluzakladatel internetové televize Stream.cz. Ukáže vám, jak je možné s pomocí dat získaných při sledování a výkonných i chytrých počítačů cíleně působit na jedince a modelovat jeho tužby a přání.

Vývoj mobilního internetu v datech

Jaká jsou aktuální data mobilní návštěvnosti, kolik peněz se točí v mobilní inzerci a kteří hráči vládnou trhu? Jakým hrozbám bude mobilní internet čelit a jaké příležitostí bude moci využít? Dozvíte se přímo od zdroje, ze sdružení SPIR.

Vývoj na trhu mobilních telekomunikací – neomezená data a příprava na 5G 

Ondřej Malý je nezávislý konzultant, který působil jako náměstek ministra průmyslu a obchodu nebo koordinátor digitální agendy na Úřadu vlády ČR. Mluvit bude o mobilním trhu, neomezených datech i aukci kmitočtů, která uvolní operátorům spektrum vhodné pro rozvoj sítí páté generace. Kvůli nedávné pandemii došlo ke zpoždění všech plánovaných kroků. Co nás tedy čeká dál?

Rozšířená realita nemusí být jen zábavná hračka

Jak rozšířenou realitu zapojit do reálného světa tam, kde je to opravdu potřeba? Vítek Škop z VIVIDBOOKS se bude zamýšlet nad tím, jak může rozšířená realita pomoci vytvořit něco užitečného a nabídnout řešení už existujících problémů.

Uvidíte příběhy konkrétních mobilní aplikací a her, vytvořených pro značky Kofola, Kozel, Fanta a Letiště Praha a dozvíte se, jaký měly přínos pro marketing a obchod.

Celý program a kompletní sestavu řečníků naleznete na webových stránkách konference Mobile Internet Forum, kde se můžete i pohodlně zaregistrovat. Zavítejte s námi 9. září do Konferenčního centra City na Praze 4, Na Strži 1702/65 a setkejte se s největšími odborníky v oboru.

Organizátory akce jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info a mediálně ji podporují Dotekomanie.cz, Jablíčkář.cz, Letem světem Applem a SMARTmania.cz. Produktovým partnerem je EasyEvent.