Hlavní navigace

EET pokladna v cloudu za 49 Kč měsíčně s garancí dostupnosti 99,9%

Pokladna KASAREAL je vyvinutá pro 2. vlnu EET. S garancí dostupnosti a přípravou pro internetový obchod.
17. 1. 2017

Sdílet

Také na vás dopadla ve 2. vlně povinnost využívání EET? Zvolte pokročilé cloudové řešení, které je speciálně vyvíjeno pro 2. vlnu EET. Zvolte pokladnu KASAREAL.CZ. Toto pokladní řešení je plně propojené s elektronickou evidencí tržeb, splňuje všechny zákonné požadavky, které musí splnit podnikatelé spadající do 2. a další vlny EET.

Získejte EET pokladnu KASAREAL na 3 měsíce zdarma

Registrace zde

Tato akce platí jen do konce ledna!

5 důvodů pro zvolení pokladního systému KASAREAL:

1. JEDNODUCHOST A RYCHLOST- To je, oč tu běží

Celá obsluha pokladny probíhá v internetovém prohlížeči. Není nutné dokupovat nebo instalovat jakýkoliv program, pokladní systém tedy můžete využívat z jakéhokoliv místa. Jednoduše vyplňte registrační formulář a okamžitě můžete začít vytvářet účtenky, které budou splňovat všechny požadavky na EET. Systém je plně responzivní (přizpůsobí se jakémukoliv rozlišení monitoru) a je připravený i pro dotykové monitory.

2. CENA – 49,– Kč měsíčně a nulová vstupní investice

Proč platit stovky stokorun za srovnatelná konkurenční řešení? Nesnažíme se vám ani prodat žádné předražené pokladní zařízení. U nás si vystačíte s vlastním počítačem, tabletem nebo mobilem, tiskárnou a připojením k internetu. Čtečka čárových kódů je samozřejmě podporována, ale není pro menší prodejce nezbytná.

3. GARANCE DOSTUPNOSTI – 99,9%

Jako jediní na trhu garantujeme 99,9% dostupnost a funkčnost našeho řešení. Můžeme si to dovolit, protože v tomto oboru nejsme žádnými začátečníky. Naše řešení se opírá o vlastní servery a hardwarové vybavení, které budujeme již 8 let pro naše další webové projekty.

4. PROPOJTE ONLINE A OFFLINE SVĚT – Možnost propojení s e-shopem

Uvažujete rozšířit své podnikání o internetový obchod? S KASAREAL máte možnost vytvořit jednoduše i svůj vlastní e-shop. Jak by se vám líbilo, aby zákazníci z e-shopu nakupovali ve vašem kamenném obchodě a naopak? Slevové kupóny i karty, společný sklad a vkládání produktů, jednotná registrace zákazníků,… a je toho mnohem více. Toto vám nikdo jiný nenabídne.

5. TECHNICKÁ PODPORA – Pomůžeme vám

Jsme připraveni vám pomoci. Pomůžeme vám s tím, aby se EET nestalo vaší noční můrou. Pokladní systém KASAREAL startuje v únoru. Pokud, ale již nyní na této stránce vložíte svůj e-mail, budeme vás v únoru o spuštění systému informovat a navíc jako poděkování obdržíte 3 měsíce provozu zdarma. Pozor tato nabídka, ale platí pouze do konce ledna. Tak neváhejte a svěřte své starosti s EET nám.