Hlavní navigace

Hledáme 4 šikovné techniky pro dělání štěstí zákazníkům

Dřeme dnem i nocí pro klienty z ČR a ciziny. Rosteme a rozšiřujeme technický team v Praze. Mrkni, co a pro koho tvoříme, a představ se nám. Teď. Právě teď.
9. 2. 2016

Sdílet

Jsme skupina dvou firem, která má své hodnoty:

1.    Zákazník je vždy na prvním místě.

2.    Lidi ve firmě jsou jediné aktivum, které máme. Proto děláme vše pro jejich pohodlí a spokojenost.

3.    Pracujeme pro klienty dlouhodobě.

Staráme se o největší české weby a o velké weby z ciziny - průměrný klient CDNky má traffic, který je pro české weby nadstandard. V zahraničí se totiž, díky velikosti trhu, návštěvnost často pohybuje v jiných dimenzích.

Nejnavštěvovanější web, pro který potíme krev a kvůli kterému vstáváme dopoledne, je v TOP 200 světového internetu dle Alexy, tj. v UIP/den větší, než např. titulka Seznam.cz.

Klientům CDN77 nebo SuperHostingu se na supportu nikdy nestane podobně smutná uálost, jako u jednoho z našich konkurentů:

“Ticket musi vzdy obsahovat identifikaci sluzby, ktere se problem tyka, tedy nejlepe jeji cislo, prinejhorsim alespon identifikaci zakaznika. Krome toho reklamovat konkretni sluzbu podle VOP muze jen urcena osoba, takze takovouto formu reklamace beztak nemohu prijmout. Krome toho ani tato forma komunikace neni zpusobem, kterym reklamace ze strany zakazniku prijimame (email).”

Snad i díky tomu, že se k zákazníkům nechováme jako k obtížnému hmyzu, rosteme posledních 11 let v tržbách vždy o 25% a více meziročně. Tj. jsme běžci na dlouhou trať, přesto stále v růstu. Aktuálně chceme vytunit technický servis v SuperHostingu a v CDN77, proto rozšiřujeme technický team v Praze. Podílej se na vývoji cutting edge technologie a hraj si s HW, ke kterému se v ČR dostaneš jen těžko.

Chceš-li začít pracovat v teamu, kde osobně vyrosteš & budeš každý den věnovat svoji energii pestré práci, podívej se na následující nabídky - otevřené pozice:

SuperHosting:

·         Technik v datacentru - dohled & provoz — 120 — 168 hodin měsíčně (part/full-time)

·         Linux server administrátor

·         Network junior / senior administrátor

CDN77:

·         PHP web developer

·         Technik 1st level supportu (chat, tickety)

·         UX designer

·         Network administrátor  (junior, senior)

·         Linux server administrátor

Představ se nám. Teď. Právě teď. Celkem hledáme posily na 20 pozic. Celou naši nabídku najdeš na www.superhosting.jobs a www.cdn77.jobs

Co všechno a pro koho děláme najdeš na videu z WebExpa nebo v čerstvém CZ podcastu.