Hlavní navigace

Hledáte ideální tiskárnu pro kancelář nebo domácnost?

HP přichází s řešením v podobě řady tiskáren HP OfficeJet Pro a HP DeskJet GT 5820 All-in-One.
18. 4. 2017

Sdílet

Multifunkční tiskárny HP OfficeJet Pro jsou díky svým vlastnostem ideální volbou pro moderní kanceláře. Jsou navrženy tak, aby v kancelářském prostředí pracovaly maximálně efektivně. Rychlost tisku dosahuje až 24 stran za minutu a náklady na stránku jsou až o 50 % nižší ve srovnání s jinými laserovými tiskárnami.

HP OfficeJet Pro splňuje všechny standardy HW vybavenosti pro kancelář. Disponuje 50-stránkovým oboustranným automatickým podavačem dokumentů, který zjednoduší práci s několika dokumenty najednou, duplexem, LAN, wi-fi připojením, digitálním skenováním a v případě potřeby i faxem. Nesmíme však zapomenout ani na možnost tisku prostřednictvím vašeho mobilního zařízení. Stačí využívat podporu NFC – bez nutnosti firemní sítě. V určitých situacích tak můžete zajistit plynulý chod pracovních procesů. Ochranu informací a kontrolu nad přístupem k důvěrným datům zajistí HP JetAdvantage Private Print.

Dotykový displej s možností vlastního nastavení ve spojení s moderním designem je jen potvrzením, že HP OfficeJet Pro je optimálním řešením pro moderní kancelář. Více informací na: www.hp.com/go/ojp_8000

Ale co v případě, kdy hledáte tiskárnu pro domácnost?

Když mluvíme o tiskárně „na doma“, v první řadě mluvíme o ostrém tisku a perfektních barvách. A je úplně jedno, jestli budete tisknout, skenovat nebo kopírovat prostřednictvím svého tabletu či smartphonu. S připojením prostřednictvím funkce Wifi, nebo Wifi-direct zvládnete tyto činnosti bez nejmenších problémů.

HP DeskJet GT 5820 All-in-One, dokáže svým uživatelům zajistit velkoobjemový tisk s minimálními náklady, a to díky velkokapacitnímu systému inkoustových zásobníků (tankovému systému od HP). Představu o minimálních nákladech reprezentuje číslo, které uvádí výrobce. Konkrétně 8.000 vytištěných stran s barevnou sestavou nebo 5.000 černobílých stran.

Tankový systém zajistí kromě kvalitních tiskařských vlastností i komfort při výměně. Unikátní uzávěr jednotlivých náplní a mechanika podtlaku zabrání vytečení barvy mimo nádobu s inkoustem. Pro uživatele je tento způsob maximálně příjemný, náplň stačí jen nasadit. Při výpočtu užitečných vlastností nesmíme zapomenout ani na rychlost, která je v dnešní době mimořádně důležitá. Tento stylový pomocník do domácnosti zvládá bezokrajový tisk rychlostí až 8 stran za minutu.

Originální a nadčasový design HP je i v případě multifunkční tiskárny HP DeskJet GT 5820 All-in-One, samozřejmostí.

Chcete se dozvědět více? Klikněte na http://www8.hp.com/cz/cs/deskjet-gt/overview.html