Hlavní navigace

HP Integrity – konec mainframů nejen v Čechách

Blade architektura od HP dokonale nahradí proprietární řešení, která znamenají pro firmy velké náklady i složitou správu. Vítejte ve světě konvergované infrastruktury.
28. 1. 2011

Sdílet

Poslední roky přinášejí exponenciální růst počtu zákazníků po celém světě, kteří opouštějí starší mainframe systémy a přecházejí k serverům HP Integrity. Z mainframů na servery HP Integrity přesunují své důležité podnikové aplikace ve snaze ušetřit vysoké náklady za provoz hardwaru a licencování softwaru. Není divu – mohou tak dosáhnout až 70% finanční úspory (zdroj: Studie společnosti Alinean o migracích z počítačů mainframe: porovnání celkových nákladů na vlastnictví).

Řešení HP Integrity dokážou zabránit rozrůstání IT sítě – HP jako první na světě nabízí mission-critical konvergovanou infrastrukturu postavenou na celosvětově nejrozšířenější blade platformě. Vzhledem k na standardech založené a modulární architektuře mission-critical dokážou řešení HP odstranit původní proprietární řešení, která znamenají pro firmy velké náklady i složitou správu.

Řešení HP Integrity tvoří:

HP Integrity systémy účinně pomáhají firmám při přechodu k jednotné a jediné infrastruktuře, která dokáže zajistit chod všech podnikových IT procesů. Díky Mission-critical konvergované infrastruktuře mohou zákazníci konsolidovat aplikace na společné platformě, flexibilně škálovat zdroje k pokrytí jakékoli zátěže, využít více než 100 inovací pro zajištění globální obchodní kontinuity a získat jedinou komplexní platformu s okamžitým přizpůsobováním dynamickým obchodním požadavkům.

Více informací o řešeních HP Integrity je k dispozici na stránkách společnosti HP.

Česká pobočka divize Business Critical serverů pořádá pravidelná školení uživatelů systémů Unix. Máte-li zájem stát se členem klubu HP-UX, registrujte se na webu www.hp.cz/inte­grity-hpux. Školení vedou tuzemští produktoví specialisté HP-UX kvartálně vždy v pátek a v sobotu odpoledne. Tato školení jsou plně hrazena společností HP.

.