Hlavní navigace

Internet Info hledá vývojáře nebo vývojářku

Chcete se svým dílem podepsat na úspěchu oblíbených zpravodajských webů, jako jsou Lupa.cz, Měšec.cz či Root.cz? Rádi vás přivítáme v našich řadách.
8. 3. 2017

Sdílet

Do našeho vývojového týmu hledáme nového kolegu či kolegyni – vývojáře/vývojářku webových aplikací. Vyvíjíme v PHP 7 a frameworku Nette. S daty pracujeme v MySQL a Doctrine Migrations, používáme také memcache, Redis a Sphinx. Verzujeme v Mercurialu a chyby logujeme v Sentry.

Pokud ovládátePHP, Nette a MySQL, rozumíte si s JavaScriptem, jste samostatní a pečliví při řešení úkolů a jste schopni spolupracovat s lidmi uvnitř menšího týmu, neváhejte a pošlete nám svůj životopis na adresu vyvojar@iinfo.cz. Potěší nás, pokud přiložíte reprezentativní ukázku kódu.

Nabízíme fajn kolektiv,přátelskou, neformální atmosféru české stabilní firmy s dlouhou historií na pracovišti v dobře dostupné lokalitě přímo u zastávky metra Hradčanská. K tomu týden dovolené navíc, příležitost pro sebevzdělávání v rámci odborných akcí a školení, které pořádáme, i možnost výuky jazyků.