Hlavní navigace

Mobile Internet Forum 2018: Jak mohou mobilní aplikace využít virtuální a rozšířenou realitu?

Technologické trendy a praktické zkušenosti ze světa mobilního internetu, sítí a aplikací, včetně mobilního bankovnictví přináší konference Mobile Internet Forum 2018.
17. 10. 2018

Sdílet

Jak do mobilních aplikací proniká virtuální a rozšířená realita a jaké je její možné marketingové využití? Jaká jsou specifika implementačního procesu zavádění nových mobilních aplikací na trh? Jaké softwary a technologie můžeme očekávat na trhu v následujících několika letech? Jak je to s bezpečností mobilních zařízení a mobilních plateb? To je jen zlomek otázek, na které odpoví 11. ročník konference Mobile Internet Forum.

O čem bude konkrétně řeč?

●     Google Pay bere Česko útokem. Chce zjednodušit platby napříč internetem a změnit svět online placení. V jaké fázi jsme teď, a co všechno nový systém dokáže? To vám prozradí Petr Šmíd, Head of Consumer Marketing, Central and Eastern Europe v Google.

Petr Šmíd; Google

●     Když web sviští, uživatel je spokojený. Proč je rychlost načítání tak zásadní? A v čem se dělají nejčastěji chyby? O tom i o nové technologii AMP od Google bude mluvit Martin Michálek, poradce k rychlosti a CSS ze Vzhurudolu.cz.

Martin Michálek; Vzhurudolu.cz

●     Jaká je současnost a budoucnost virtuální a rozšířené reality? A jak se tyto technologie dají využít v marketingu? To vám na praktických ukázkách z českého i světového prostředí předvede Petr Steiner, AR/VR Expert z Avatar Media.

Petr Steiner; Avatar Media

●     Jaká jsou specifika při testování a implementačním procesu mobilní aplikace na trh? Řekne Pavel Mikulenka, CEO z Reinto. Na příkladu ukáže i vhodné distribuční kanály ke konečnému zákazníkovi a problémy, se kterými je obvykle potřeba se vypořádat.

Pavel Mikulenka;  Reinto

●     Je mobilní bankovnictví bezpečné? Ale kdeže. Útoky na jeho uživatele jsou na denním pořádku. Jaké jsou techniky podvodníků a jak je rozpoznat? O to se s vámi podělí Václav Zubr, Pre-Sales Engineer v ESET software.

●     Kateřina Hrubešová, výkonná ředitelka Sdružení pro internetový rozvoj v České republice, vás provede statistikami českého mobilního internetu. Jaké jsou trendy, příležitosti a hrozby?

 

Kateřina Hrubešová; Sdružení pro internetový rozvoj v České republice

A to ještě není všechno. V programu Mobile Internet Fora 2018 se můžete těšit třeba na chytré automobily, budoucnost mobilních plateb, bankovní fintechy a aplikace, digitalizaci inventur nebo představení nové mobilní aplikace Ministerstva vnitra.

Čtete tento článek na mobilu? Můžete se rovnou i zaregistrovat. Prozkoumat nejnovější trendy ve světě mobilního internetu ale přijďte osobně 31. října do Konferenčního centra City na Praze 4. Bude to stát za to.

Organizátory konference jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz. Partnery akce jsou eManESET software a KPMG Česká republika, s. r. o.. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info a mediálně ji odporují Dotekomanie.czJa­blíčkář.cz, Letem světem Applem, mobilenet.czSMARTmania.cz a Ty­internety.cz.