Hlavní navigace

Jak vybrat nejlepší kreditní kartu? Vsaďte na výhodný úrok a bohatý bonusový program.

Výběru finančních produktů je třeba věnovat značnou pozornost. U pořizování kreditní karty to platí dvojnásob.
15. 11. 2018

Sdílet

Mezi léty ověřené kreditní karty s férovými podmínkami patří například karta Diners Club Pure+ Měšec.cz. Se svými benefity patří mezi to nejlepší, co je v tomto směru na finančním trhu k dispozici.

Předně nabízí šedesátidenní bezúročné období, pokud se vám ho podaří dodržet, vrátíte vypůjčenou částku včas v celé výši, neplatíte za půjčku ani korunu. V případě, že nestihnete částku splatit, je vám účtován velmi výhodný úrok ve výši 4,9 % během prvního roku používání karty, v dalších letech pak rozumných 9,9 %. Nespornou výhodou je také snížený roční poplatek za vedení karty, zaplatíte pouze 990 Kč oproti standardnímu poplatku ve výši 1 490 Kč. Připraven je také důmyslný odměňovací program, ten spočívá v tom, že za každou platbu získáváte body. Ty pak můžete vyměnit za atraktivní zboží nebo služby partnerů Diners Club International. Dalším nesporným bonusem je, že spolu s kartou automaticky získáváte zcela zdarma také zdravotní a úrazové pojištění a to nejen pro sebe, ale také pro vaše spolucestující.

Pokud se vám zdá tato nabídka lákavá, pošlete nezávaznou žádost o zaslání balíčku s kartou Diners Club Pure+ Měšec.cz. Dostanete veškeré informace o podmínkách, poplatcích, ale také o pravidlech věrnostního programu. Současně dostanete také samotnou kartu, pokud se ztotožníte s veškerými podmínkami, stačí kartu jednoduše aktivovat a začít používat. Pokud nebudete mít zájem kartu používat, nic se neděje, objednání balíčku vás k ničemu nezavazuje.