Hlavní navigace

Jak vytvořit web, aby byl úspěšný a obsahově zajímavý

Přední čeští odborníci na tvorbu webu a online marketing představí na konferenci WebTop100 nové trendy a směry na reálných případových studiích.
5. 10. 2012

Sdílet

Konference WebTop100 je každoroční setkání odborné veřejnosti a specialistů v oblasti tvorby webu, managementu a online marketingu. Ti vám představí zajímavé případové studie a nové trendy se zaměřením na firemní weby a s nimi spojené marketingové aktivity. Cílem konference je seznámit vás s tím, jak s firemními weby pracují odborníci, dát inspiraci a doporučit, do jakých online aktivit se vám vyplatí investovat čas a peníze.

Čekají vás reálné případové studie například o redesignu webu a jeho vlivu na business výsledky, o kterých pohovoří Petr Kleiner, marketingový ředitel ČSOB Pojišťovny, jeden z vítězů soutěže WebTop100 v roce 2011. Prostor dostane i nedávný rozsáhlý redesign webu společnosti T-Mobile.

Konference se bude věnovat i otázkám bezpečnosti. Na časté podceňování situace v oblasti bezpečnosti webů poukázal na loňském ročníku, pomocí praktické ukázky, Michal Špaček. Tentokrát vám na případových studiích ukáže, jak může mít zabezpečení webu negativní vliv na obchodní výsledky.

Na ukázce webu abcDieta.cz předvedou majitel firmy ABC dieta – Radim Řezáč společně se zástupcem agentury Dobrý web nástroje a možnosti, jak úspěšně prodávat kvalitní a dražší produkty online. Program konference se bude věnovat i mobilnímu marketingu. Otázku proč utrácet za mobilní web v éře responsivního webu zodpoví zástupce společnosti Media Factory Miroslav Marek.

V případě zájmu můžete v závěru konference využít prostoru pro diskusi s přednášejícími a odborníky z oboru a zeptat se na cokoliv z dané oblasti.

Kompletní program a další informace o konferenci najdete ZDE.

Celodenní konference WebTop100 se koná ve čtvrtek 25. října 2012 od 9 hodin v multikině CineStar Praha – Anděl. Registrovat se můžete prostřednictvím online formuláře.

Součástí projektu WebTop100 je také prestižní soutěž firemních webů. Slavnostní vyhlášení výsledků letošního ročníku proběhne po konferenci ve večerních hodinách.

Na pořádání projektu WebTop100 se podílí agentura Dobrý web ve spolupráci s generálním partnerem akce společností FORPSI. Produkčně projekt zajišťuje společnost Internet Info. Mediálně akci podporují E15.cz, Lupa.cz, Marketing & Media, Podnikatel.cz, Trend Marketing, TyInternety.cz.