Hlavní navigace

Registrace na konferenci Cyber Security je zdarma a ukáže cestu ke kybernetické odolnosti

Řečníci online konference Cyber Security přinesou 11. listopadu nejen odborné přednášky z praxe, ale i ukázky vybraných bezpečnostních technologií. Registrace je zdarma.
29. 9. 2020

Sdílet

Zamyslíme se především nad tím, zda je znovuobjevený koncept Zero Trust opravdu cesta k lepší kybernetické bezpečnosti a odolnosti nebo jde v praxi o ne zcela použitelný hype. Kromě tématu nulové důvěry se 10. ročník konference Cyber Security zaměří na problematiku kybernetické odolnosti (resilience) jako „nástupce“ kybernetické bezpečnosti a také na to, jak přístup k ochraně aplikací, dat a identit ovlivnila pandemie COVID-19.

Zjistíme, kam upřít svou pozornost a úsilí v zajištění kybernetické ochrany vaší organizace s ohledem na aktuální vývoj v hrozbách a útocích a jak potřeby investic vysvětlit netechnickým kolegům i jak je obhájit před vedením. Konference proběhne online a registrace je zcela ZDARMA.

Na jaká témata se podíváme? 

  • Od kybernetické bezpečnosti ke kybernetické odolnosti a nulové důvěře v době práce na dálku.

  • Zabezpečení dat uložených online a v cloudu – kdo u vás hlídá opomenuté zabezpečení a chyby v konfiguraci?

  • Ransomware stále na vzestupu – ignorujeme realitu, nebo jsme někde udělali chybu v ochraně koncových bodů a malwaru schovaném v šifrovaném firemním provozu? 

  • Od phishingu k Business E-mail Compromise – zaměstnanec jako nejslabší článek. Pomohou technologie nebo zabezpečení?

  • Autentizace bez hesel – jak v organizaci vyřešit, aby nebylo co krást a následně zneužívat?

  • DDoS díky IoT jako lusknutím prstu – jak zajistit dostupnost online služeb a rozpoznat zástěrku útoků na pozadí

Na konferenci Cyber Security, která vzniká pod záštitou ČIMIB, se můžete zaregistrovat na stránkách TUESDAY Business Network a to zcela zdarma

Generálním partnerem akce je Huawei Technologies Czech, stříbrným partnerem ALTEPRO solutions a mediálně konferenci podporují Root.cz, Lupa.cz, AI World, CFOworld, CIO Business World, ChannelWorld, HD World, Computerworld, SecurityWorld