Hlavní navigace

Křišťálová Lupa 2012: nominace odstartovaly

Máte oblíbený server, na který se stále vracíte? Službu, bez které si svůj den už nedovedete představit? Dejte o nich vědět i ostatním.
24. 7. 2012

Sdílet

Své oblíbené projekty můžete nominovat v letošním již 7. ročníku ankety Křišťálová Lupa 2012 – Cena českého internetu. Na www.kristalova-lupa.cz najdete formulář, do kterého můžete celkem ve 13 kategoriích uvést ty projekty, které jsou podle vás zajímavé, něčím přínosné a zaslouží si pozornost ostatních. 

Jako každý rok došlo i letos k obměně kategorií reagující na aktuální stav na českém internetu. Z hlasování byly vyřazeny kategorie All Star a Vyhledávače a naopak rozšířeno bylo o nové položky, jak vysvětluje výkonný ředitel Internet Info a duchovní otec celého projektu Ján Simkanič: Letošní novinkou je rozdělení kategorie Inspirace roku na Obsahovou inspiraci a Marketingovou inspiraci, aby bylo trochu návodnější, co v té které oblasti vybírat. Úplně novou kategorií je Veřejně prospěšná služba, protože v této oblasti za poslední rok vzniklo opravdu hodně podnětných a užitečných projektů, které si jistě zaslouží podporu a pozornost. Pro všechny kategorie pak platí, že nejen oblíbenost, ale právě aktivity uplynulého roku by měly v ideálním případě být tím, co nejvíce ovlivní zařazení projektů do finálního hlasování.

A jaké kategorie jsme pro vás tedy letos tedy připravili? 

Zpravodajství
Zájmové weby
Internetové obchodování
Nástroje a služby
Mobilní služba
One (wo)man show
Veřejně prospěšná služba
Projekt roku
Osobnost roku
Anticena
Marketingová inspirace
Obsahová inspirace
Globální projekty českých tvůrcVytvořit odkazů

Jste-li provozovatel webu, máte stejně jako v loňském ročníku možnost nominovat svůj projekt prostřednictvím speciálního nominačního formuláře. Konkrétními údaji a argumenty tak můžete přesvědčit expertní panel o významu svého projektu, a podpořit tak jeho zařazení do hlasování. 

Připraveny jsou pro vás také propagační bannery, kterými můžete motivovat své čtenáře k podpoře právě vaší nominace v anketě Křišťálová Lupa. 

Nominovat své oblíbené projekty mohou zájemci do 2. září na http://kristalova-lupa.cz. Od 24. září do 31. října pak bude probíhat hlasování a výsledky ankety budou vyhlášeny 28. listopadu na slavnostním večeru v divadle Archa.

Nominace i další informace najdete na webu ankety.

Anketu Křišťálová Lupa 2012 pořádá server Lupa.cz, jehož provozovatelem je společnost Internet Info. Partnery ankety jsou společnosti ACTIVE 24, ePojisteni.cz, GoPay, mojeID a T-Mobile. Mediálními partnery jsou Aukro.cz, Bazoš.cz, ČSFD.cz, Burda Digital, E15.cz, Google Česká republika, Heureka.cz, HyperMedia, iDNES.cz, Novinky.cz, Rádio Česko, Seznam.cz, Strategie, TISCALI MEDIA, a Živě.cz. Anketa probíhá za podpory ČT24.