Hlavní navigace

Mobile Internet Forum 2010: svět mobilního Internetu na jednom místě

Mobilní Internet přestal být hračkou geeků. Jak tento vývoj proměňuje sítě a služby operátorů? Funguje už mobilní reklama a jaká je její budoucnost? Přijďte na konferenci Mobile Internet Forum 2010 a budete si moci poslední technologie „osahat“ vlastníma rukama.
23. 9. 2010

Sdílet

Již třetí ročník odborné konference Mobile Internet Forum 2010, kterou pořádá server Lupa.cz a sdružení TUESDAY Business Network ve spolupráci s generálním partnerem, společností Seznam.cz, nechce být jenom další suchou konferenční akcí bez praktického rozměru. Proto si budete moci v Showroomu osahat a prohlédnout poslední novinky z dílen tahounů oboru – společností Nokia, Seznam, či Microsoft.

Osou konference kromě toho samozřejmě zůstává prezentace aktuálních a atraktivních dat a informací z oblasti mobilního připojení a aplikací pro chytré koncové přístroje. Během programu se dostane na všechny klíčové obory mobilního Internetu: datovou komunikaci, obsah pro mobilní použití, mobilní marketing a reklamu, telefony a vývoj aplikací. Důraz je v letošním roce kladen na „chytré“ telefony v roli platforem (Android, Apple, Nokia, Windows Phone) pro vývoj, použití a prodej mobilních aplikací, dále otázky mobilní reklamy, mobilních plateb a tvorby mobilního obsahu.

Mobile Internet Forum 2010

Kdy? Ve středu 13. října 2010 od 9:00 hodin
Kde? V Konferenčním centru City (Na Strži 1702/65, Praha 4)

Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím internetového formuláře na stránkách konference. Registrujte se včas.

Díky účasti partnerů a všech klíčových společností z oboru budou na konferenci exkluzivně zveřejněny zajímavé zkušenosti a fakta z reálných aplikací. Mezi vystupujícími kromě toho nebudou chybět známé a vedoucí osobnosti oboru: Patrick Zandl (Lupa.cz), Petr Koubský (TUESDAY Business Network), Ivan Mikula (Seznam.cz), Marián Nič (Crazy Tomato), Igor Šmerda (Nokia), a mnoho dalších.

Vybíráme z témat konference:
  • Auditované měření mobilních služeb
  • Novinky v mobilních mikroplatbách
  • Rok 2010 jako „Rok 3G“ a novinky u operátorů
  • Problém přetížení sítí a možné reakce operátorů
  • Location-based (LBS) aplikace >
  • Tvorba a distribuce mobilních aplikací

Workshopy:

  • Tvorba widgetů
  • Mobilní marketing v praxi
  • Vývoj mobilní verze webu

Aktuální program najdete na stránkách konference. Mezi přednášejícími a panelisty se představí experti na danou problematiku, zástupci mobilních operátorů a internetových portálů, ale i odborníci na nové technologie či zástupci mediálních agentur.

Generálním partnerem konference Mobile Internet Forum 2010 je společnost Seznam.cz, partnery jsou společnosti Nokia, Nokia Siemens Networks, O2 Media a T-Mobile. Hlavním mediálním partnerem je týdeník Strategie, mediálními partnery jsou iDNES.cz, Euro, Euro24 a Patria Online.