Hlavní navigace

Mobilní internet je všude, odborníci budou na MIF 2017

V MSD/Five bude řeč o mobilním webu, službách a aplikacích, IoT i bezpečnosti. Vystoupí Český rozhlas, KPMG, SPIR, T-Mobile nebo Seznam.cz.
4. 10. 2017

Sdílet

Internet nás provází všude. Venčíte psa a přes telefon spustíte kávovar. U kávy ve čtečce projedete zprávy, v aplikaci objednáte taxi a můžete vyrazit. A téměř každý váš virtuální krok je sledován. Hranice mezi mobilním internetem a okolním světem se stírají. Jaká je budoucnost a úskalí mobilního internetu? To se dozvíte už 31. října 2017 na desátém ročníku konference konference Mobile Internet Forum. Zazní novinky, aktuální trendy, budoucnost mobilních zařízení i aplikací.

Kateřina Hrubešová, výkonná ředitelka Sdružení pro internetový rozvoj v České republice, bude mluvit o mobilním internetu pohledem NetMonitoru. Zmíní trendy, příležitosti a hrozby mobilní inzerce. Jakub Slavík, Senior development architect v T-Mobile Czech Republic,se zaměří na problematiku Embedded SIM. Dozvíte se, co se musí na straně operátora stát, aby se eSIM oživila, a co bude muset udělat zákazník. Dušan Šimonovič, manažer konzultačního oddělení v Seznam.cz, s vámi probere velmi aktuální problematiku cross-device identifikace uživatelů a zmíní i mobilní reklamu.

 

Jiří Špaček, projektový manažer z Českého rozhlasu, promluví o zpravodajském serveru iROZHLAS.cz. Ten byl spuštěn letos v dubnu a nastartoval změnu pozice Českého rozhlasu na internetu s cílem stát se jedním z inovátorů. Vladimír Toman, Solution Architect z eMan, vám sdělí vlastní zkušenosti s mobilním řešením pro D2D prodej. Jakým úskalím jako mobilní vývojáři čelili a co vede klienty z oblasti energetiky k zavedení mobilních zařízení a mobilních aplikací pro door to door prodej?

Úterý 31. října bude patřit internetu, mobilním technologií a aplikacím. A vy tam nesmíte chybět.

Organizátory konference jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz. Partnery akce jsou eMan, KPMG Česká republika, s. r. o., Seznam.cz a T-Mobile Czech Republic. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info a mediálně ji podporují Dotekomanie.cz, mobilenet.cz, SMARTmania.cz a Tyinternety.cz.