25. února si na konferenci ICT ve zdravotnictví ukážeme nejen to, jak můžete prostřednictvím informačního systému namíchat správný mix procesů, technologií a dat tak, abyste zvýšili bezpečnost a komfort pacienta a zároveň ulehčili práci doktorům i sestrám. Zaměříme se zároveň na s digitalizací spojené téma hrozby odcizení citlivých dat ve zdravotnických zařízení, pojišťovnách a obecně organizacích, které nakládají s citlivými údaji pacientů.
Registrovat se na 14. ročník konference ICT ve zdravotnictví můžete zcela zdarma. Akce proběhne online.
O čem budeme mluvit?
-
Proč poskytovatelé zdravotní pomoci zaostávají v digitalizaci a jaká k ní vede nejkratší cesta?
-
Čím chce ministerstvo podpořit digitalizaci zdravotnictví v roce 2021
-
Jak vybudovat bezpapírovou a efektivní nemocnici
-
Právní, technická, edukační a ekonomická rovina digitalizace
-
Budování reálně dostupné kybernetické ochrany ve zdravotnictví
-
Nová strategie kybernetické bezpečnosti zdravotnictví
-
Jak zajistit bezpečnost digitalizované nemocnice a záložní napájení
-
Jak si nenechat odcizit citlivá data o pacientech
-
Jak chránit citlivá data
-
Zálohování jako spolehlivá ochrana před úspěšným útokem ransomwaru
-
Network Visibility – ve vaší síti můžete chránit pouze to, co vidíte
-
Aplikace Záchranka – tísňové volání s přenosem obrazu z místa události
Firemní data určená pro obnovu businessu se sama stávají terčem útoků. Přednáška Aleše Korečeka z DELL Technologies bude pojednávat o principech datového ostrova odolného proti napadení.
Tomáš Bezouška, architekt kybernetické bezpečnosti resortu Ministerstva zdravotnictví, představí strategii kybernetické bezpečnosti resortu pro roky 2021 – 2025.
O tom, jak postavit odolné zálohovací řešení, správná zálohovací pravidla a jak postupovat při obnově jednotlivých souborů i celých úložišť bude mluvit Boris Mittelmann z Veeam Software.
Přehled aktivit ministerstva, směřujících k podpoře financování a rozvoje eHealth, telemedicíny a kybernetické bezpečnosti představí Martin Zeman z Ministerstva zdravotnictví.
Jindřich Šavel z Novicom ukáže cesty vedoucí k funkční a nákladově dostupné kybernetické ochraně ve zdravotnictví formou sdíleného bezpečnostního dohledu postaveného na principu aktivního SOCu.
V příspěvku TomášeRohožky z Asseco Central Europe a RastislavaKarbase z PROSOFT Košice se dozvíte, jak můžete prostřednictvím nemocničního IS namíchat správný mix procesů, technologií a dat tak, abyste zvýšili bezpečnost a komfort pacienta a zároveň ulehčili práci doktorům i sestrám.
S digitalizací nemocnic přichází téma hrozby odcizení citlivých dat o pacientech víc než kdykoli předtím. Filip Kolář z F5 Networks ukáže, jaké jsou trendy v útocích na zdravotní instituce a jak aplikace a data ochránit před útočníky.
Jakým způsobem lze digitalizovat provoz nemocnic, které české nemocnice už se do procesu pustily a proč je zásadní zajistit kvalitní a spolehlivé záložní napájení? O tom bude přednáška Davida Ziky ze Schneider Electric.
Viditelnost v síti je zásadním prvkem vašeho zabezpečení. Dejan Laketićz Gigamon ukáže systém, které umožňuje vyřešit kritické požadavky na zabezpečení, aby organizace mohly pružněji reagovat na digitální inovace.
Kde jsou největší překážky a výzvy pro elektronizaci zdravotnictví v právní, technické, edukační a ekonomické rovině je téma TomášeDoležala z Cogvio.
O tísňovém volání nové generace Aplikace Záchranka, která urychluje a zefektivňuje vyhodnocení situace na místě události ještě před příjezdem posádky ZZS, bude mluvit Filip Maleňák.
Na konferenci ICTZ, která proběhne 25. února online, se můžete bezplatně zaregistrovat na stránkách TUESDAY Business Network.
Zlatým partnerem akce je DELL Technologies, stříbrnými pak Asseco Central Europe, Arrow ECS, Atos, F5 Networks, Gigamon, Novicom, Schneider Electric, Veeam Software a Veracomp. Mediálně konferenci podporují SecurityWorld, CFOworld, PC World, CIO Business World, ChannelWorld a Computerworld.