Hlavní navigace

Na vývoj mobilních aplikací se zaměří Mobile Internet Forum 2021

 Autor: Internet Info
Jaké jsou novinky a trendy z oblasti mobilních aplikací, internetu a trhu mobilních operátorů, na to odpoví řečníci 14. ročníku konference.
8. 6. 2021

Sdílet

Konference Mobile Internet Forum proběhne 23. září v prostorách Jalta Boutique Hotel v Praze a program bude opravdu nabitý. Do 30. června můžete navíc využít zvýhodněnou cenu. 

Představíme know-how inovativních mobilních aplikací, které vynikají svým přínosem pro uživatele“ Digital Green Passport, Mobilní rozhlas, Moje Makro od AppElisnebo Záchranka

  • Zprostředkujeme zkušenosti z vývoje mobilní aplikace Digital Green Passport, jejíž náročnost spočívá v nutnosti rychlé realizace i ve vazbách na další infrastrukturu státní správy jako jsou ÚZIS, Chytrá karanténa či eGovernment.

  • Přiblížíme zahraniční expanzi úspěšného projektu Aplikace Záchranka

  • Ukážeme principy, které využívá v rámci správy kontaktů, plánování, skriptování a vyhodnocování kampaní aplikace Mobilní rozhlas.

Dále se zaměříme na tato témata:

  • Přehled trhu mobilních operátorů a telekomunikačních služeb, jak si na trhu vedou malí a střední operátoři i vývoj světa mobilního internetu a 5G sítí

  • Udržely si mobily svoji pozici získanou s příchodem Covidu? Dozvíte se aktuální data o mobilní návštěvnosti a objemu mobilní inzerce pohledem NetMonitoru. 

  • Na příkladech z praxe si ukážeme, jak zadávat mobilní aplikace ať už interně nebo externě a představíme aktuální trendy v jejich vývoji, třeba kdy vyvíjet nativně nebo jaké nástroje používat. 

  • Jak získat efektivně data z mobilní analytiky aneb vizualizace a jak marketingová data reportovat. 

  • Zaznamenali jste, že se změnila praxe ohledně cookies a že se letos Úřad zaměřil na obchodní sdělení, posílané prostřednictvím operátorů? Ukážeme si právní změny pro rok 2021 v ČR i na úrovni Evropské Unie.

  • Budování chytrých měst na základě dat z mobilních aplikací.

  • Boom podcastů a audio mobilních aplikací a jejich vliv na konzumaci obsahu.


Program a řečníky konference Mobile Internet Forum naleznete na stránkách TUESDAY.cz, kde se můžete pohodlně zaregistrovat i mobilem, do 30. června ještě výhodněji, a pak za námi zavítat23. září do Jalta Boutique Hotelu v Praze. 

Koukněte se na sestřih z loňské konference. 

Generálním partnerem konference je společnost eMan, mediálními partnery akce jsou Cnews.czSMARTmania­.czMobilenet.czDoteko­manie.czJablíčkář.cz a Le­tem světem Applem, produktovým partnerem EasyEvent. Organizátorem jsou server Lupa.cz a TUESDAY Business Network, produkci zajišťuje Internet Info.